הסיפור של BRAINNU גם בחדשות: החברה שכובשת בענק את עולם העסקים

תהליך מיתוג של עסקים ובוודאי בתחום ההייטק הפך לאחד מהנושאים המסקרנים והמרתקים ביותר בעולם העסקים, ולא בכדי. בעידן שבו התחרות על עובדים איכותיים (או בעגה המקצועית טאלנט) הפכה למלחמה של ממש, כל יזם ובעל עסק צריך לבצע תהליך ממוקד של מיתוג המתבצע בהתאמה אישית. הסיפור של חברת BRAINNU אותה הקימה שני חדד הוא סיפור מסקרן, מאחר והחברה אותה הקימה לאחר שנים של ניסיון בתחום המיתוג הצליחה להוביל לקידום של מהלכי מיתוג מתקדמים לא רק בעבור סטארפטים כמו גם חברות מבוססות, אלא גם מיתוג מעסיק שנועד ליצור מערך אפקטיבי שיוביל לנראות דיגיטלית מבוססת לצד  מה זה אומר וכיצד תוכלו גם אתם להצטרף למהפכה? להלן הפרטים.

משרד בוטיק המעניק שירות מדויק ובהתאמה אישית

את חברת  BRAINNU הקימה שני חדד אשר התחילה את תפקידה כמנהלת דיגיטלית בחברת סטראפ קטנה, הינה הצצה קטנה מן העיתונות על BRAINNU. בעקבות מהלכים חכמים הצליחה החברה בה עבדה לגייס מעל למיליון משתמשים, לא מעט בזכות מהלכים חדשניים שהתרחשו בפלטפורמות החברתיות כמו טוויטר. לאחר שהצליחה למצב את החברה בעמדה חזקה, המשיכה שני לשמש בתפקידים בכירים בתחום האסטרטגיה עד שהקימה את החברה אשר נחשבת למובילה בתחומה, לא מעט בזכות שילוב של מיתוג מעסיק לצד יצירה של מהלכים קריאטיביים שנועדו להוביל ליצירה של מיתוג ברשתות החברתיות אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מתהליך הגיוס של עובדים, בייחוד בעבור ארגונים מבוססים או חדי קרן בהייטק שרוצים לרתום את מיטב המוחות לטובת צמיחה.

 

 

מהו מיתוג מעסיק ומדוע הוא חשוב?

מיתוג מעסיק הוא נושא מהותי בעולם העסקים, בייחוד לאור התחרות העזה הן על העובדים והן על קהל היעד אליו פונים. חברת BRAINNU מתמחה בבנייה של תוכנית אסטרטגית המתמקדת הן ברווחה של העובד וביצירה של ערך מוסף שנועד לא רק להגביר את המחויבות שלו כלפי מקום העבודה, אלא גם שימור שצריך להתבצע מתוך מטרה כי לא יבחן אפשרויות נוספות בשוק התעסוקה. נוסף לכך, מיתוג נכון של הארגון הוא חיוני לטובת יצירת מיצוב ומיתוג, כפועל יוצא מתהליך של קידום אתרים לצד בניית תשתית אסטרטגית שתגרום לארגון לבלוט, ובהתאם לכך לשדר באותה השפה של הלקוחות. יישום של התוכנית אותה מקדמת החברה מאפשרת לכם להגדיל את כמות המועמדים לתפקידים שונים בחברה, ליצור חיבור לעשייה הארגונית וכן יצירת ערך באמצעות מיתוג המתבצע בצורה נכונה.

מעל ל-100 לקוחות מרוצים

הייחודית של BRAINNU נובעת מתוך היותה סוכנות שהצליחה ב-13 שנות עבודה לייצר מוניטין שמצליח למשוך את מיטב העסקים, סטרטאפים וחדי קרן, כאשר נכון להיום לחברה מעל ל-100 לקוחות מרוצים מכל רחבי העולם, כולל חברות ענק כמו ASOS ופנדי. בנוסף, כל עובדי החברה הן למעשה עובדות בעלות ניסיון של שנים רבות בענף, כאשר ללקוחות יש קשר ישיר למנכ"לית שני אשר רואה בעשייה של החברה והקשרים האישיים כחלק מתפיסה של להמציא מגמות חדשניות ולספק לכל לקוח את היכולת לא רק להגיע לרשימה נחשקת של מקומות עבודה מבוקשים אלא גם יצירת ערך מוסף בקשר אישי שמגיע לידי ביטוי בכל שלב בתהליך, עד להגעה ליעדים אשר נקבעו.

לסיכום

נושא של מיתוג עסק לצד מיתוג מעסיק הוא נושא שצריך להטריד כל יזם ובעל עסק. באמצעות יצירת קשר עם BRAINNU תוכלו גם אתם להצטרף לעבר עידן חדשני שמשלב טכניקות מתקדמות שמובילות לתוצאות, כל זאת בליווי אישי מצד צוות מקצועי ובעל ניסיון של שנים רבות בתחום.

נגישות