מגשימה את החלום של העסק שלכם: ישר פלסטיק מציעה פתרונות טכנולוגיים לעסקים!

מה שמתחיל כחלומות של בעלי עסקים, עשוי כיום להפוך די במהירות למוצרים ושירותים בפועל. כל הדרוש לכך, נמצא פעמים רבות היישר כאן בארץ וברמה גבוהה למדי. מה לגבי פלסטיק? חומר זה, שהוא לכאורה פשוט וצנוע, משולב במוצרים רבים מאוד. למי תוכלו לפנות בכדי לקבל פתרון גם לכך? הכירו את ישר פלסטיק. תשובה אחת, לכל מה שחיפשתם בנושא זה!

הכל ממקור אחד

פלסטיק משולב כיום במוצרים רבים ולמעשה, יש לעתים לא נדירות, מוצרים אשר עשויים מחומר זה בלבד. מי שלא מכיר את התחום, עשוי לחשוב שפלסטיק הוא עניין פשוט יחסית – קחו אותו בצורתו הנוזלית, בצעו איזו יציקה לתבנית והנה יש לנו מוצר פלסטיק. כאשר בודקים זאת לעומק, מסתבר שהדברים מורכבים יותר. הרבה יותר. הפלסטיק עצמו הוא עניין כימי מורכב למדי ורב אפשרויות. בחלקי הפלסטיק צריך לבצע גם קידוחים שונים (עבור ברגים למשל) ועוד שינויים לאחר היציקה. יש צורך לצבוע אותם. אם במוצר תיכלל אלקטרוניקה, מה לגבי "סיכוך"? כאמור, יש לכך היבטים רבים וזהו בפועל נושא די מורכב. הפתרון? י.ש.ר תעשיות פלסטיק מציעה שירותים שונים בתחום זה, כמו למשל הזרקת פלסטיק ושירותים משלימים שנפרט כאן בהמשך.

אגב, היא פונה לחברות גדולות בלבד. מה מיוחד בה שחשוב עבורכם? התשובה היא, בהענקת פתרון שלם ללקוח, בדומה ל"קבלן מפתח". ישר תספק לכם אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה של מוצר הפלסטיק שלכם, הכל במקום אחד ועם אחריות אחת. תודות לכך, תוכלו ליהנות משורת יתרונות חשובים, בהם איכות משופרת למוצר, חסכון בעלויות ובזמן הייצור, צמצום הלוגיסטיקה סביב המוצר שלכם ופשטות. החברה מספקת את שירותיה ללקוחות בענפי תעשייה ושירותים רבים, בארץ וגם בעולם. תחומים אלה, כוללים את עולם הרפואה, ציוד בטחוני, מוצרי השקיה וחקלאות, אלקטרוניקה והייטק, מוצרי צריכה ומוצרי פלסטיק בתחום האסתטיקה.

מתמחים בהזרקה

ישר פלסטיק מתמחה בשירותי הזרקת מוצרים פלסטיים, מחומרים טכניים מגוונים. זאת, כולל הזרקה של שני חומרים על אותו מוצר ("דו קומפוננטית”), ורטיקלית, על אינסרטים ועוד. את הייצור מאפשר מערך מרשים של כ-30 מכונות ייעודיות, שהן בטווח משקלים של 50 עד 1,400 טון!

 

 

תבניות ועיבוד שבבי

השלמה חיונית וחשובה לנושא הזרקת הפלסטיק, מספקים שירותי תכנון וייצור תבניות וכלים להזרקות. כמו כן, ישר מציעה  שירותי תחזוקת תבניות, תיקון ואחסון עבורן. היא גם מציעה עיבוד שבבי משלים לחלקי פלסטיק, בהתאם לצורך. עיבוד זה, מתקבל תודות למערך של מכונות CNC מתקדמות, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), מכונות אלקטרו ארוזיה (EDM), מכונות למדידה תלת ממדית וציוד נוסף.

ויש עוד

כפי שאמרנו – החברה מציעה את הכל במקום אחד. כך שהיא מסוגלת לספק שירותים חשובים נוספים, כולל

  • צביעה – צביעת חלקי הפלסטיק בצבעים מבוקשים, כולל צביעה דקורטיבית. שימוש בצבעים מסוגים רבים, כגון PU, מטאליים או גומי טאץ’. ניתן להזמין גם צביעה מוליכה, שאז מבוצעת צביעה עם צבעים מוליכים מיוחדים, בצידו הפנימי של המוצר. זאת, לשם סיכוך (כתחליף לפתרון סיכוך רגיל) אשר מגן על רכיבים אלקטרוניים במוצר הפלסטיק, מפני הפרעות תדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) והפרעות אלקטרומגנטיות בכלל (EMI – Electromagnetic Interference).
  • דפוס – הדפסות על מוצרי פלסטיק, דפוס רשת (משי), הדפסה על משטחים לא ישרים ודפוס דיגיטלי צבעוני. ההדפסה עשויה להיות כמובן של כל מה שתרצו, כגון לוגו שלכם או טקסטים. היא מתבצעת בחדר ייעודי, מבוקר מבחינת ניקיון ולחות.
  • הרכבות אלקטרו מכאניות – הרכבות אלקטרוניות ומכאניות, של תת מכלולים, מכלולים ומוצרים שלמים. כולל שימוש במכונות הלחמה אולטראסונית לשם כך.

לסיכום

עבור כל מה שרציתם לעשות עם פלסטיק, יש לכם כעת כתובת מקצועית אחת ואמינה – ישר פלסטיק!

נגישות