משקיעים בעובדים: באתרbuy12 תוכלו לרכוש מתנות ממותגות לעסקים!

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר מעסיקים מחליטים לרכוש מתנות ממותגות לעובדיהם, כדרך להפגין הערכה ולהגביר את המורל. מתנות אלו יכולות הן מתנות מגוונות הכוללות בין היתר ביגוד, גאדג'טים ומוצרים לבית, כאשר לרוב מדובר במתנות המזוהות עם הלוגו או המיתוג של עסקים רבים. המגמה מונעת בין היתר כחלק מהבנה כי שביעות רצון ומעורבות עובדים הם אלמנטים חשובים להצלחה עסקית. על ידי מתן מתנות, אתם כמעסיקים יכולים ליצור תחושת גאווה ונאמנות בקרב העובדים הוותיקים וכן הצעירים יותר. כיום ניתן לבצע רכישה של מתנה ממותגת באופן קל ופשוט יותר מאי פעם, כל זאת דרך אתר buy 12. מה תוכלו למצוא באתר מדוע כדאי להשקיע במתנה ממותגת? להלן הפרטים.

מדוע כדאי להשקיע ברכישה של מתנות ממותגות?

כמעסיקים, אפשר לשקול רכישת מתנות ממותגות לעובדים כבר עכשיו, כחלק מהבנה כי אין מדובר בטרנד, אלא באמירה עסקית של ממש. לא רק שמדובר בדרך מתחשבת להפגין הערכה לעבודה והמסירות של העובדים, אלא שהמתנות יכולות לעזור להגביר את מורל העובדים ולשפר את שביעות הרצון הכללית בעבודה, בעקבות קבלת מתנה ממותגת ואיכותית המשרתת אותם לא רק בזמן העבודה, אלא גם לשעות הפנאי. למעשה, מתנות ממותגות יכולות לשמש תזכורת לערכי החברה ולייעודה, ויכולות לסייע בחיזוק הקשר בין העובדים לארגון.

מהן המתנות המובילות באתר buy 12?

אם גם אתם כמעסיקים רוצים להצטרף לטרנד שמצליח לסחוף את עולם העסקים, זה הזמן להכיר את אתר buy 12. מדובר באתר המאגד את מיטב המתנות הממותגות לעובדים, ברמת איכות גבוהה ועם מיתוג המתבצע בהתאם לדרישה שלכם. המוצרים המוצגים באתר נבחרים בקפידה והם בעלי ערך גם מבחינת האיכות, אבל גם מבחינת ערך סביבתי וחברתי. בין המתנות המובילות שאותן תוכלו למצוא באתר ניתן למנות בין היתר: בקבוק שומר חום או קור, תיק גב למחשב, גרביים, סיכות, ציוד משרדי ועוד. את כל המתנות ניתן למתג בהתאמה אישית בהתאם ללוגו העסקי וכן למסגרת התקציב, לצד ליווי מקצועי לכל אורך הדרך.

 

 

שירות מקצועי בפריסה ארצית

בשביל לפנק את העובדים שלכם, כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את המוצרים ואת המיתוג שאותו אתם מעוניינים לשלב ולאחר תשלום מאובטח לקבל את המתנות במשלוח מהיר, עד למשרד. מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם כמעסיקים להצטרף לטרנד ואף לבצע את הרכישה דרך חברה מקצועית המקדישה זמן רב לטובת מתן של ערך מוסף ללקוחות, כחלק מהבנה כי מדובר בהשקעה אשר מגלמת בחובה לא רק את היכולת לפנק את העובדים, אלא גם לנצל את המתנה לטובת נתיב פרסום ושיווק אפקטיבי המתבצע במסגרת של חלוקת מתנות. על כן, זה הזמן שלכם להצטרף לעסקים רבים שכבר עכשיו קיבלו את השירות ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה, הן כתוצאה מהשילוב של מתנות מקוריות ובעלות ערך מוסף והן בשל שירות מקצועי הניתן לכל אורך הדרך.

לסיכום

מתנות ממותגות יכולות לשמש ככלי שיווקי רב עוצמה לקידום העסק וליצירת תחושת גאווה בקרב העובדים. יתר על כן, מתנות יכולות לשמש גם כדרך לתגמל עובדים על עבודתם הקשה ומסירותם, ולהראות הערכה על תרומתם לארגון. בשל כך, מתנות ממותגות יכולות להיות השקעה רבת ערך עבור מעסיקים, ויכולות לסייע ביצירת סביבת עבודה חיובית ופרודוקטיבית לעובדים, כאשר הזמנה של מתנות יכולה להתבצע דרך אתר buy 12 המאגד את כל המתנות האיכותיות ביותר, במקום אחד ובלחיצת כפתור.

נגישות