פורטל התוכן האיכותי ביותר בנושאי בריאות: הכירו את Infomed!

Informed הוא פורטל תוכן איכותי המתמקד בנושאי בריאות. מדובר באתר מוביל בתחומו אשר מציע שפע של מידע, בשלל נושאים רפואיים, כל זאת בלחיצת כפתור ועם שימת דגש על עדכון שוטף של התכנים על ידי רופאים ומומחים בתחום הרפואה. מה תוכלו  למצוא בפורטל המוביל והאיכותי ביותר בנושאי בריאות? כל הפרטים בכתבה הבאה.

Informed – פורטל התוכן המוביל בתחום הבריאות

תחום הבריאות הוא תחום שנוגע לכל אחד ואחת מאיתנו. מצבים רפואיים עלולים להתרחש ולשבש את שגרת החיים, או לשפר אותם – בעקבות ניתוח סלקטיבי, כמו למשל ניתוח פלסטי. למעשה, אחד המאפיינים המרכזיים של אתר Infomed הוא אינדקס התרופות המקיף שלה. מאגר זה מכיל מידע על אלפי תרופות כולל תופעות הלוואי. בעת גלישה באתר אפשר לחפש תרופות ספציפיות, או לדפדף לפי קטגוריות כדי למצוא מידע על סוג מסוים של תרופות. אינדקס התרופות מתעדכן באופן שוטף כדי להבטיח שלמשתמשים תהיה גישה למידע העדכני ביותר על התרופות שאתם נוטלים. לצד זה, בנוסף לאינדקס התרופות, אתר אינפומד מעניק מידע מפורט על מגוון רחב של מחלות ומצבים רפואיים. מידע זה נכתב על ידי אנשי מקצוע ומבוסס על המחקרים וההנחיות העדכניים ביותר. כגולשים באתר, תוכלו לחפש בקלות מידע על מצבים רפואיים ספציפיים דרך סרגל החיפוש, או לדפדף לפי קטגוריות כדי ללמוד עוד על בעיות בריאותיות שונות. מדובר במידע מקיף ועדכני שאותו אתם יכולים לקבל במסגרת גלישה באתר, כחלק ממתן של ערך מוסף שאותו אפשר לקבל דרך גלישה באתר מוביל כמו זה.

אחד מהיתרונות הבולטים של Infomed הוא הפורום. פורום זה מאפשר לגולשים לשאול שאלות, ולקבל מענה מצד רופאים. בפורמים הרפואיים ניתן למצוא שפע של מידע מצד רופאים מוכרים, כמו למשל פורום כאבים בכתף ובמרפק שאותו מנהל ד"ר ירון סלע, פורום אורתופדיה בניהולו של ד"ר אייל הלר, פורום פציעות ספורט עם ד"ר נועם רשף ועוד. מדובר בהזדמנות מצוינת להעמיק את הידע ואף לנצל את השאלות תשובות, לטובתה הפגת חששות לפני טיפול רפואי.

 

 

שפע של מידע בלחיצת כפתור

Infomed  מציעה גם מגוון משאבים לאנשים שעוברים בדיקות או פרוצדורות רפואיות. הפלטפורמה מספקת מידע מפורט על ניתוחים וטיפולים, לרבות גרידה, גשר בשיניים, ניתוח אף, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, שאיבת שומן, מתיחת בטן ועוד.  כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את הטיפול ולאחר מכן לקבל מידע כללי עליו, מענה על שאלות ותשובות נפוצות לצד מאמרים אינפורמטיביים. לצד זה, תמצאו באתר גם קטגוריה מיוחדת המתייחסת למילון הרפואי בכל הקשור לביצוע של בדיקות וכן מונחים רפואיים שאותם כדאי להכיר, כאשר כל המידע שעולה לאתר נכתב ונערך על ידי מומחים בתחום  ואף מבוסס על ידע מקצועי ורפואי נרחב, כך שמדובר בפלטפורמה אמינה שנועדה לסייע לציבור הרחב לקבל את כל המידע הרפואי המהימן ביותר, במקום אחד ובלחיצת כפתור.

לסיכום

Infomed הוא משאב אינטרנטי מוביל ומוערך שיכול להתאים לכל מי שרוצה להעמיק את הידע בתחום הרפואה, במגוון רחב של נושאים. באתר תוכלו למצוא שפע של קטגוריות: מילון רפואי, מחלות, ניתוחים וטיפולים, ,מחשבונים, חיפוש של רופאים בהתאם לתחום התמחות ספציפי ועוד. מדובר בפורטל איכותי ומהימן  המספק מידע מקיף על מגוון רחב של נושאי בריאות. בין אם אתם מחפש מידע על תרופה, מחלה או בדיקה רפואית ספציפית, זה הזמן להיכנס לאתר, שם תוכלו לקבל את כל המידע שאתם זקוקים  לו – במקום אחד, ומבלי לצאת מהבית.

נגישות