מצילומי היריון ועד לבוק בת מצווה – 5 אירועים שחייבים לתעד בסטודיו לצילום

איזה אירועים חשוב לתעד? איך יצאו לכם תמונות טובות? וכיצד מייצרים מזכרות נהדרות? הנה רשימה של אירועים שחשוב לתעד וכמה טיפים בנוגע לדרך לעשות זאת.

צילומי הריון

צילומי הריון נועדו לתעד את הרגעים בהם התינוק או התינוקת עדיין עוברים. הרגעים הממשמשים ומגיעים, הם רגעי אושר, קרובים ללידה. רגעי ההיריון הם הנשיים והחזקים ביותר וצילום הריון מקצועי יכול בהחלט להדגיש את החודשים המרהיבים שלפני הבאת ילדים לעולם. כדאי למצוא מקום מקצועי וטוב שיודע לצלם גם צילומי הריון וגם צילומי ניו בורן בהם מתעדים צלמים מקצועיים את הרגעים הראשונים של הרך הנולד בעולם.

צילומים לבר מצווה או בת מצווה

צילומי בר או בת מצווה מטרתם לתעד ילד או ילדה המגיעים לגיל המצוות. תמונות כאלה חשובות, גם לפני האירוע עבור ההזמנה וגם בזמן האירוע עצמו, משום שמדובר בחגיגה חשובה, ממש כמו חתונה. בחרו צלם מקצועי שיוכל לתעד רגעים מרגשים כמו עלייה לתורה, הטקס עצמו ואת החגיגה או המסיבה שתתקיים לאחר מכן. עבור בנות מצווה כדאי להכין בוק בת מצווה שיהיה זיכרון כיפי ויפה עבור הנערה. את הבוק שאפשר לצלם לפני האירוע – כך אפשר להקרין את התמונות היפות על מסך בזמן החגיגה. כך ניתן לייצר תכנית אומנותית ואטרקציה נוספת עבור ילדת בת המצווה וחברותיה.

 

 

תמונות חתונה

כולנו יודעים שיום החתונה הוא יום מיוחד במינו שקורה בדרך כלל פעם אחת בחיים. גם אם החתונה שלכם צנועה יחסית או קטנה: חשוב שיהיה במקום לפנות צלם מקצועי אחד שיספק לכם תמונות סטילס יפות אותן תוכלו לפרסם ברשתות החברתיות. את התמונות ניתן לעצב באלבום חתונה יפה. היום המאושר הזה, כמו גם יום החינה שלכם, חייב להיות מתועד בצורה מקצועית ואין כמו צילומי חתונה כדי לחזור לרגעים הרומנטיים ביותר במערכת היחסים הזוגית שלכם.

צילום ליומולדת

יומולדת הוא אירוע שקורה בכול שנה. זה יכול להיות אירוע שנחגג במועדון עם הרבה מוזמנים, או חגיגה אינטימית משפחתית. במידה ואתם מארגנים חגיגה גדולה ומושקעת, כדאי לצלם את המסיבה בצורה מקצועית או לפחות למנות חבר או חברה שיודעים לצלם טוב, לצילום האירוע. מזכרות מימי הולדת נחשבות המשמחות ביותר, לכן כדאי להשקיע ולתעד את המסיבה.

סמאש קייק

מכירים את התמונות החמודות האלה של פעוט או פעוטה אשר נמצאים ליד עוגה צבעונית, אותה הם אוכלים ובה הם מתעסקים באופן חמוד במיוחד?! צילומים כאלה נקראים סמאש קייק וכדאי מאד לבחור בהם אם אתם רוצים ליצור תמונות של הפעוט שלכם לפני יום הולדת. צילומי סמאש קייק יכולים להוות מזכרת חמודה או להיות תמונות לעיצוב החדר של הפעוט או הפעוטה.

לסיכום,

באמצעות בחירת סטודיו מקצועי לצילום אפשר לייצור תמונות מקסימות ואיכותיות. כך ניתן להנות ממזכרות לשנים ארוכות, מתמונות יפות באלבום מעוצב, אפשר לעצב לוחות שנה או מתנות וברכות לבני משפחה, ועל הדרך גם לקצור מחמאות.

נגישות