כיף לילדים – ומשתלם להורים: רוי בוי פארק מציע פעילות לכל המשפחה במחירים נוחים

כמו לא מעט הורים, גם אתם בוודאי תוהים לעצמכם איך להעביר את הזמן עם הילדים. ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון מאחר וכוכב הילדים רוי עוז אשר מוכר בשם רוי בוי יוצא במופע חדש בפארק ראשון לציון, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ועם שפע של פעילויות שיכולות להתאים גם לילדים צעירים אבל גם למבוגרים. מה כולל המופע החדש בפארק ואיפה מזמינים כרטיסים? כל הפרטים בסקירה הבאה.

רוי בוי – המופע הגדול בפארק ראשון לציון

רוי בוי נחשב מזה שנים ארוכות לאחד מכוכבי הילדים הגדולים ביותר בישראל, ולא בכדי. מאחוריו קריירה ענפה שהתחילה כאשר התחיל להוציא קלטות DVD המתמקדות באהבה שלו לבעלי חיים ולטבע, כאשר עם השנים הצליח לצבור לעצמו קהל מעריצים גדול שהולך אחריו באדיקות, הן בשל התכנים החיוביים והערכים אותם הוא מוביל אבל גם בזכות מופע מושקע שבו הילדים לוקחים חלק. המופע הקרוב של רוי בוי בפארק ראשון לציון הוא עליית מדרגה משמעותית, הן בשל מופע מיוחד עם ג'נאגו הסוס וחיפוש אחר סוסת הזהב אבל גם בזכות מסתורין אשר הופך את רוי בוי ואת המופע שלו למופע מבוקש שזוכה לאהדה ציבורית נרחבת. עדות לכך ניתן למצוא בפתיחה של תאריכים נוספים בקיץ הקרוב כמו גם בחגים, כאשר היתרון נובע לא רק בשל המופע הגדול והמושקע אלא גם בשל שלל אטרקציות ופעילויות שיכולות להתאים לכל המשפחה.

המתחם של הפארק הופך למקום מושלם בעבור בילוי עם הילדים, הן בשל היכולת לקחת חלק בשורה של פעילויות כמו למשל פיקניק במתחם ייעודי, מסיבת קצף, חיפוש אחר תיבת הזהב לצד שלל פעילויות נוספות שיהפכו את השהות שלכם  ושל הילדים במתחם לבלתי נשכחת. הפארק קם לחיים בין היתר גם בשל מתחם ילדים מפנק כמו גם דוכני מזון, כך שכל מה שצריך לעשות הוא לבצע הזמנה של כרטיסים לטובת יצירה של בילוי משפחתי מהנה.

 

 

עלות כספית אטרקטיבית לכל כיס

בעבור הורים, כל הוצאה לגבי אטרקציות עם הילדים להוביל להוצאה כספית משמעותית. החדשות הטובות הן שהמופע החדש של רוי בוי בפארק מתבצע תוך שיתוף פעולה עם בנק לאומי וכן מועדון הלקוחות MAX. רוי בוי בנק לאומי מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לחסוך לא מעט כסף ולבצע הזמנה של כרטיסים, בעלות כספית אטרקטיבית לכל כיס. שימו לב כי בשל הביקוש הרב, הזמנה של כרטיסים צריכה להתבצע כבר עכשיו דרך האתר הרשמי, כל זאת מתוך מטרה כי גם אתם תוכלו לנצל את ההטבה לטובת בילוי משפחתי המשלב בין מופע מושקע מאוד לבין שפע של פעילויות שיהפכו את השהות שלכם באטרקציה הזו לבלתי נשכחת, כפי שניתן להתרשם גם מהתגובות האוהדות של משפחות עם ילדים אשר נכחו ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד כתוצאה מהמופע.

לסיכום

רוי בוי הוא כוכב ילדים עצום שמצליח מזה שנים רבות להוביל את ענף המופעים לילדים. כעת גם לכם יש את ההזדמנות להגיע ביחד עם הילדים שלכם לפארק ראשון לציון לטובת בילוי משפחתי הכולל שלל אטרקציות ופעילויות, לצד צפייה במופע המושקע של רוי בוי ביחד עם ג'נאגו הסוס. אז קדימה, הגיע הזמן לנצל את ההזדמנות ולהזמין כרטיסים בעלות כספית נגישה ותוך שימת דגש על יצירה של מרחב שבו אתם יכולים להיות בטוחים כי הילדים שלכם ירגישו בנוח, ואפילו יישארו עם חוויות חיוביות, עד להופעה הבאה.

נגישות