שירותי מחשוב וענן לכל בית עסק: הכירו את יוניבו

שירותי מחשוב, כולל שירותי ענן, הם כיום חלק חיוני ואפילו קריטי בתשתיות העסק המודרני. בכדי להבטיח שתשתית זו מתפקדת באופן הטוב ביותר שמותאם עבור העסק ככל הניתן, מחפשים ומשווים מוצרים ושירותים שונים וגם ספקים שמציעים אותם. החלופות רבות מאוד והשלכות הבחירה נרחבות ולעתים מורכבות. אך מי שמשכילים לבחור היטב, נהנים ממערכות מחשוב שתורמות לקידום הפעילות העסקית בצורה הטובה ביותר. אחת הבחירות האיכותיות ביותר שתוכלו לעשות מבחינה זו היא בפנייה לספקית המחשוב ושירותי הענן יוניבו. מה היא מציעה?

על החברה

יוניבו נוסדה ב-2009 על ידי שני מומחי טכנולוגיה עתירי ניסיון – הנרי חזות ודורון לוין. עם רקע רחב בתפקידי תכנון וביצוע עבור חברות מהגדולות במשק הישראלי, הם הקימו חברת שירותי מחשוב, שהיא כיום מהבולטות והמוערכות ביותר בארץ. ההיצע של חברת יוניבו, מוגדר באופן כללי כפתרונות מתקדמים בנושא שירותי ענן, מחשוב וניהול מידע. באופן יותר ספציפי, החברה מצטיינת בהיבטים הבאים:

One Stop Shop

סביבת המחשוב המורכבת בעסקים, מורכבת כיום גם מהיבט הספקים. יוניבו מציעה לכם מקור אחד, למרבית צרכי המחשוב שלכם. בכך כבר ישנו היבט של פישוט ניכר של ניהול הספקים בעסק. ככל שהעסק גדל, היקף הספקים עשוי להפוך למטרד של ממש. טיפול באתגרים שונים לגבי המחשוב שרוכשים מהם, עשוי להיות מסורבל במצב כזה. זאת מאחר שמערכות אלה לא עובדות בפני עצמן, אלא לרוב כמכלול אינטגרטיבי. במקום זאת, יוניבו מציעה במקום אחד, את כל הדרוש בתחום הטכנולוגי – ייעוץ מקצועי, בניית מערך מחשוב, שירותי ענן וניהול מידע, תמיכה טכנית מלאה 24/7, מענה מהיר ויעיל לתקלות ואף ליווי מנציג טכני אישי לכל לקוח.

 

 

התאמה אישית לכל עסק

כל עסק שונה מעסקים מתחרים, בהיבטים כאלה ואחרים, אשר מתבטאים גם בתשתיות המחשוב. במקביל, המחשוב עצמו מציע גמישות רבה באפשרויות לבחירת פתרונות והתאמתם לעסק בצורות שונות. יוניבו מייעצת ומספקת פתרונות כאלה, שהם בהתאמה אישית מתקדמת למה שדרוש לכם אישית. כאן באים לידי ביטוי המומחיות והניסיון הרב של החברה, כולל עם עסקים דומים לשלכם – מבחינת מגזרים, היקפי פעילות, אתגרים טכניים וכדומה.

בחשיבה אסטרטגית ולטווח ארוך

לא די בהתאמת פתרון, אשר נותן מענה למה שדרוש כרגע. עולם המחשוב הוא דינאמי מאוד וכך גם עסקים בפני עצמם. לכן, יוניבו מתכננת ומספקת תמהיל פתרונות עבור לקוחותיה, אשר יתאים להם גם בעתיד על פי חשיבה אסטרטגית לטווח ארוך.

זמישות – זמינות, זריזות, גמישות

זמינות וגמישות או זריזות וגמישות, משתלבים לתכונה החשובה שמכונה בעברית "זמישות". מונח זה, מגיע מהמונח האנגלי Agility. זמישות נחשבת לרצויה וחשובה לעסקים, כמו גם למערכת המחשוב שבהן הם משתמשים. שירותי הענן של יוניבו מספקים זאת, בכך שניתן להתחיל להשתמש בהם במהירות ובקלות ולבצע שינויים באופן השימוש בצורה גמישה וזריזה. הדינאמיות שהזכרנו קודם, מקבלת מענה מצוין בסביבה זמישה כזו, באופן שמקל על הסתגלות יעילה לשינויים.

שירותי החברה

במבט על, יוניבו מציעה לעסקים את השירותים והמוצרים הבאים:

  • שירותי ייעוץ.
  • סביבת עבודה איכותית בענן. כולל שירותי דואר עסקיים שונים וכן מרכזייה טלפונית בענן.
  • תמסורת, קו אינטרנט מנוהל.
  • פתרון לניהול התקנים ניידים בעסק (MDM או Mobile Device Management).
  • הלפ דסק – שירותי IT.
  • פתרון אנטי וירוס.
  • שירותי התאוששות מאסון.
  • מכירת שרתים וציוד משלים.

לסיכום

יוניבו מציעה את כל הדרוש לכם במקום אחד – מומחיות, ניסיון רב, שירותים ומוצרים משלימים. לכל מי שמחפשים ספקי מחשוב איכותיים, זו היא ללא ספק חברה שכדאי להכיר.

נגישות