אפייה ביתית: אילו חומרים גלם חייבים להיות לכם במזווה כדי לאפות כמו קונדיטורים?

בשנים האחרונות, יש לא מעט אנשים שאופים ויוצרים מטעמים מתוקים ומלוחים, ועושים זאת במטבח הביתי או אפילו במאפייה קטנה. מי שאופה, פועל בדרך כלל באהבה ובחדווה. אם אתם אופים באופן קבוע – חשוב שיהיו לכם חומרי גלם זמינים ושימושים בשלוף. אז איזה חומרי גלם כל אופה חייב במזווה? הנה 5 הצעות:

קמחים מסוגים שונים

קמח מלא, קמח לבן, קמח כוסמין, קמח שקדים ועוד- כולם הם רק חלק מרשימה ארוכה של קמחים הדרושים לאופים. אם אתם אוהבים לאפות בכמויות גדולות, כדאי לקנות אריזות חסכוניות וגדולות של קמחים שתוכלו לאחסן ולהוציא בכל פעם שתצטרכו לאפות עוגה, עוגיות, או כל מאפה אחר. אם אתם מחפשים לקנות חומרי גלם טובים: אפשר למצוא חומרי גלם לאפייה איכותית בפינוקים – שהיא חנות אונליין מעולה.

אבקת קקאו איכותית

אבקת קקאו מתאימה עבור הכנת מגוון מאפים כמו חומיות או עוגת שוקולד חמה, סופלה או קאפקייקס שוקולד. בחרו אבקת קקאו בכמות מתאימה, ושימו לב שיש באבקה אחוז גבוה של קקאו, וכי מדובר במוצר איכותי שיכול להחזיק זמן רב במזווה או במקפיא.

 

 

חומרים לקישוט ועיצוב

כשאנחנו מעצבים עוגות ראווה, אופים עוגיות ג'ינג'ר מקושטות, יוצרים ממתקים משוקולד, או עובדים על קאפקייקס צבעוניים ומוטרפים – חשוב שיהיו לנו חומרי גלם לעיצוב מאפים, כמו בצק סוכר במגוון צבעים, צבעי מאכל, ממרחים שונים וטעימים, סוכריות צבעוניות, עוגיות לקישוט עוגות ומאפים, קוביות אורז לעיצוב בובות ופסלים מתוקים ועוד. בחרו חנות המספקת מגוון חומרי עיצוב איכותיים וטעימים, שגם יקשטו את המאפה וגם יהיו אכילים.

חומרים מייצבים

בזמן הכנת הבלילה או התערבות מהן נוצרים מאפים: צריך מגוון רחב של חומרים המייצבים ומנפחים את המאפים, כמו למשל  ג'לטין, סודה לשתייה, אבקת אפייה, סוכר וניל ושאר מרכיבים שכל אופה צריך במטבח. בחרו חומרים בסיסיים במחיר משתלם ובכמות גדולה, משום שחומרים כאלה נחשבים נחוצים לקונדיטורים ואופים.

שוקולד איכותי

בחרו חפיסות שוקולד איכותיות מתאימות לאופים מקצועיים, משמע: כאלה שמשווקים באריזות חסכוניות. שימו לב שאתם בוחרים שוקולד בלגי באיכות גבוהה עם אחוזים גדולים של קקאו.

באמצעות החומרים שציינו, שיהיו תמיד זמינים עבורכם: תוכלו לאפות עוגות ועוגיות, לייצר ממתקים משוקולד ביצירתיות, לפסל דמויות מתוקות ולאפות את כל מה שאתם רוצים, ביעילות ובאופן קבוע.

נגישות