מה קורה עם המשלוחים בשיין? כך תקבלו את החבילה שלכן במהירות

זה לא סוד שאתר האופנה שיין הצליח לכבוש את נשות ישראל, ועדות לכך ניתן למצוא בקבוצות הרבות אשר הוקמו ברשתות החברתיות ועוסקות ברכישות מוצרים דרך האתר. למעשה, הקבוצה הגדולה ביותר ברשת מונה מעל ל 100,000 נשים אשר מעלות את החבילות כמו גם הבגדים והמוצרים הנלווים שהאתר משווק, כל זאת מתוך מטרה לשתף ולהציג כיצד הפריטים המוצגים באתר נראים בחיים האמיתיים. אתר שיין הצליח מאז הקמתו להפוך לאחד האתרים המובילים בתחום האופנה וזאת בשל שימת דגש על מגוון עצום של קולקציות מתחלפות לצד מוצרים נוספים כמו הנעלה, ציוד לבית, הלבשה תחתונה, תכשיטים, אביזרים ועוד. הרכישה דרך האתר היא קלה מאוד ומתבצעת באמצעות תשלום בכרטיס אשראי או דרך תשלום המתבצע דרך כרטיס מתנה המקנה הנחה משמעותית נוספת לסל הקנייה. עם זאת, בשל הביקוש הרב נרשמו תלונות רבות מצד לקוחות אודות עיכוב במשלוח. כיצד תוכלו גם אתן להצטרף לחגיגה ולקבל את החבילה שלכן במהירות? להלן הפרטים.

מה קורה עם המשלוחים בשיין? כך תקבלו את החבילה שלכן במהירות

כך תקבלו את החבילה במהירות

על מנת לקבל את החבילה במהירות יש חשיבות משמעותית לזמן. למעשה, בימי הסיילים הגדולים בחודש נובמבר כמו גם ספטמבר לקראת החגים ישנו עומס כבד על האתר ובהתאם לכך גם על היכולת של חברות המשלוחים לעמוד בביקוש. על כן, העדיפו לבצע את ההזמנה שלכן מהאתר שלא בימי הסייל הגדולים וכן הקפידו לסמן באתר או באפליקציה את האפשרות של משלוח אקספרס אותו מקבלים בחינם במידה ואתן מזמינות במעל ל 250 ₪. שימו לב כי אופציה זו היא הטובה ביותר לטובת קבלת החבילה במהירות, וזאת בשל העובדה כי משלוח סטנדרטי הוא ארוך יותר מבחינת פרק הזמן של קבלת החבילה – עד לחודש וחצי, וזאת בניגוד למשלוח מהיר שלוקח כשבועיים לכל היותר. בנוסף, עדיף לבצע את ההזמנה ביום ראשון ולא בסוף השבוע מאחר ובימי שני ושלישי יוצאות בדרך כלל הטיסות של המשלוחים מסין לישראל, כאשר נכון להיום הדרך הטובה ביותר לבצע רכישה מהירה וגם חסכונית היא דרך טורקיה. מדוע? להלן הפרטים.

טיפים לרכישה חכמה בשיין

על מנת לבצע רכישה חכמה שתאפשר לכן לקנות כמה שיותר פריטים במסגרת המשלוח, נצלו את קוד הקופון של האתר המקנה הנחה בגובה של 5$ בעבור של פריטים בעלות של 50$ ואילו ההנחה הגבוה ביותר היא בגובה של 25 דולר בהזמנה של מעל ל 160 דולר. טיפ מצוין בו תוכלו להיעזר הוא להחליף את המדינה לטורקיה, ולהשאיר את המטבע על שקל. מדובר במחיר שיכול להוזיל לכן את החבילה באופן משמעותי כאשר הרכישה המתבצעת דרך טורקיה היא מהירה יותר מאשר סין, כפי שיעידו נשים רבות שהעידו בקבוצות העוסקות במשלוחים והזמנות דרך אתר שיין.

נגישות