שינובר גרופ: הכירו את החברה המובילה בתחום הקמת מוקדים

שינובר גרופ היא המלכה האם בכל מה שקשור להקמת מוקדים – לחברה ותק רב בכל מה שקשור להקמת מוקדים מקצועיים, מכירתיים ושירותיים כאחד בארץ ובעולם. לשינובר גרופ מאות עובדים, והיא מחזיקה במוקדים מצפון עד דרום בישראל, ומוקדים במדינות רבות מעבר לים, כמו ארה"ב ובריטניה. שינובר גרופ מעניקה שירות של מוקדים חיצוניים במטרה לסייע לכם לשפר את הרווחיות העסקית של החברה שלכם. אז מהם היתרונות של מוקדים חיצוניים? וכיצד תוכלו להיעזר בשינובר גרופ? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

לאיזה סוג עסקים מתאים שירות של מוקד חיצוני?

אתם לא צריכים להיות תאגיד ענק או חברה גדולה מאוד כדי להיעזר במוקד חיצוני של מכירות ושירות. כל עסק המתקשה באתגר המכירות, הענקת שירות ותמיכה טכנית יכולה להפיק תועלת רחבה מפתרון של הפעלת מוקד חיצוני. אז בין אם אתם בעלים של סטארטאפ, עסק קטן או שאתם בכלל יזמים מנוסים, מוקד חיצוני בהובלת שינובר גרופ יאפשר לכם למקד את האנרגיה והמשאבים שלכם בדברים אשר אתם מתמחים בהם בעסק, כמו פיתוח אסטרטגי, פיתוח המוצרים שלכם, ניהול העובדים הפנימיים בחברה ועוד. על ידי הרחבת מערך השירות והמכירה של העסק שלכם, תמקסמו רווחים ותהפכו את הלקוחות שלכם לשבעי רצון.

 

 

כיצד מוקד חיצוני יכול לעזור לעסק שלכם?

במילים פשוטות, מוקד טלפוני חיצוני כרוך בהתקשרות עם חברה ייעודית המפעילה  מוקדים חיצוניים, כדוגמת קבוצת שינובר גרופ אשר מתמחה בהקמת מוקדים חיצוניים ותפעולם. הפעלת מוקד חיצוני מסייעת לכם ולעובדים הפנימיים שלכם לעסוק בתפקידם, כי אם תחליטו לבקש מהם להתחיל לעזור לכם בשירות ובמכירה של העסק, זה עלול להיגמר באסון – לנו לא נשמע הגיוני שמתכנת יתחיל למכור מוצרים, או שאיש שיווק יהפוך למוקדן המעניק שירות. לכן, תנו לשינובר גרופ לעסוק בשירות ובמכירה של העסק שלכם, ואתם והעובדים הפנימיים שלכם תעסקו בדברים שאתם יודעים לעשות הכי טוב.

מוקד טלפוני חיצוני יכול לשפר את חווית הלקוח על ידי אופטימיזציה של ניהול מערך השירות והמכירה של העסק שלכם. כחלק ממיקור חוץ של תהליכים עסקיים (BPO), שירותי מוקד טלפוני יכולים לספק מגוון משאבים מרכזיים עבור העסק שלכם – החל משירות לקוחות ועד מכירות, תמיכה טכנית, משאבי אנוש, שיווק, גבייה, קביעת פגישות ועוד. אז אם אתם מחפשים להוזיל עלויות או לשפר את איכות השירות, מוקד טלפוני חיצוני בהחלט יכול לעזור.

מוקדים חיצוניים – איך זה עובד?

המטרה העיקרית של מוקדים חיצוניים היא מזעור העלויות של הארגון שלכם, תוך  מקסום יעיל של הרווחים, כל זאת תוך שמירה ולעיתים קרובות שיפור שביעות רצון הלקוחות שלכם. כאמור, יש מגוון רחב של שירותים שאותם מעניקים המוקדים החיצוניים. אתם תבחרו מה השירות שחשוב לכם לקדם במוקד שלכם – אם זה שירות לקוחות, מכירות, תמיכה טכנית ועוד, וזאת על רקע היעדים העסקיים שלכם. לפני בחירת השירות המתאים, העריכו את הציפיות שלכם וודאו שאתם בוחרים בחברת מוקדים חיצוניים שיכולה לספק את הצרכים העסקיים שלכם. כמו שינובר גרופ למשל, המתאימה את עסקה לכל עסק, חברה ותאגיד.

שינובר גרופ – החברה שתסייע לכם לייעל את מערך המכירות

שינובר גרופ מיומנת בגיוס עובדים מקצועיים, עם רעב לתחום המכירות. אותם מוקדנים ימכרו את המוצרים שלכם ויהפכו את העסק שלכם לרווחי בלי שתשימו לב. בנוסף, שינובר גרופ תעניק לכם ליווי בכל מה שקשור למכירות והצמיחה העסקית שלכם.

לסיכום

אם אתם שוקלים להקים מוקד במיקור חוץ – עשו זאת יחד עם שינובר גרופ, החברה שתקים עבורכם את המוקד וגם תתפעל ותנהל אותו! כל מה שנותר לכם לעשות זה לצפות בעלייה המשמעותית של המכירות שלכם.

נגישות