ברגעים הקשים: חברת מצבות תסייע לכם בבחירת מצבה לנפטר ועד לשלב ההקמה

אף אחד מאיתנו לא רוצה לקבל את הבשורה המרה שתרעיד את עולמו, אולם עם כמה שקשה לנו לקבל זאת, המוות של היקרים שלנו יגיע בבוא העת וניאלץ להתמודד עם החוויה הקשה והכואבת. יחד עם הצער והכאב, יהיה עלינו לעשות הכול למען הענקת כבוד אחרון לאהובים שלנו, כמו גם לבחור מצבה שתבטא לעד את אישיותם המיוחדת ואת מה שהם סימלו עבורנו. לשם כך, נצטרך לבחור קבלן מצבות אמין ורגיש שיסייע לנו בבחירת המצבה ובהקמתה, ועם חברת 'מצבות' תוכלו להיות רגועים שאתם בידיים הכי טובות שיש בזמן רגעים קשים אלה.

מהי חברת 'מצבות'?

כדי לבצע בצורה הטובה ביותר את התהליך בזמן שאתם נמצאים בתקופה כה שברירית וכאובה בחייכם, מומלץ לבחור בקבלן מנוסה שנותן שירות טוב ורגיש עליו תוכלו לסמוך בעיניים עצומות. באתר 'מצבות' קיימים מאמרים מקצועיים על כל מה שעליכם לעשות מהרגע שהקרוב שלכם הולך לעולמו, מהנפקת תעודת פטירה, דרך סידורי הלוויה והשבעה ועד שלב הקמת המצבה. כמו כן, חברת 'מצבות' היא חברה בעלת ניסיון עשיר בתחום והיא תוכל לספק לכם ייעוץ ושירות בכל הקשור לבחירת מצבות, עיצובן, בנייתן ותחזוקתן.

אילו החלטות נדרש מכם לקבל בנוגע למצבה?

כדי לבחור את המצבה ההולמת ביותר עבור יקירכם שנפטר, תידרשו להגיע להסכמה עם הספק של 'מצבות' בנוגע למספר עניינים. חלק מהעניינים נוגעים לעיצוב המצבה, לרבות בחירת אבן המצבה, צורות מיוחדות ושונות מהסטנדרט המקובל וכמובן בחירת הטקסט ואופן הטמעתו על האבן. עניינים אחרים הם טכניים יותר, ונוגעים להערכת המחיר בעבור המצבה שאתם בוחרים ולקביעת לוח זמנים ותאריכים להצבת המצבה. בכל אלו, ספק 'מצבות' יסייע לכם בהתאמת המצבה לתקציב שלכם, יוכל לייעץ בנוגע לכיתוב בו אתם מעוניינים וכמובן, יעניק לכם שקט נפשי ויאפשר לכם להתמקד בעניינים אחרים הנוגעים לסידורי הפטירה.

 

 

למה לא כדאי להקל ראש בבחירת הספק?

אבל הוא תהליך ארוך שלא מסתיים תוך כמה ימים, ולעתים הוא עשוי ללוות אותנו במשך שנים רבות ואף כל החיים. לכן, כאשר הפרידה עודנה טרייה ועלינו להתעסק בעניינים טכניים הקשורים בסידורי הפטירה, מומלץ לאפשר לחברת מצבות מקצועית שתלווה אותנו שלב אחר שלב בזמן השעה הקשה. ספקי מצבות מנוסים ומקצועיים מודעים לעובדה שהאנשים הפונים אליהם נמצאים במצב מאוד רגיש ושברירי, ולכן הם יכולים לסייע בתהליך ברגישות הנדרשת ולעזור לכם להגיע לבחירות הנכונות ביותר בכל הקשור למצבה הולמת לנפטר.

מתי כדאי לבחור את הספק?

על אף שבשעת האובדן קשה להתפנות ולהתעסק בכל הסידורים שצריך לעשות במקרה של מוות, מומלץ לבחור ספק מצבות במועד כמה שיותר מוקדם. טקס גילוי המצבה מתרחש כ-30 יום לאחר מועד הלוויה, ובמהלכו משפחתו של הנפטר והחברים הקרובים עולים אל הקבר במטרה לגלות את המצבה שהותקנה על קברו. בחירת ספק מקצועי, כמו חברת 'מצבות', תוכל לתכנן לוח זמנים מדויק להקמת המצבה עוד בטרם הטקס, כך שתוכלו להיות רגועים שהכול מוכן בזמן ולא תיאלצו להתעסק בעניינים אלו מעבר לנדרש.

סיכום

לסיכום, המוות הוא חלק בלתי נפרד מהחיים וכולנו נעמוד בבוא העת בסיטואציות קשות בהן אדם קרוב אלינו ילך לעולמו. כדי לעבור את התהליך בצורה החלקה ביותר שתאפשר לנו גם לפנות זמן להתמודדות עם החוויה הלא פשוטה, מומלץ לבחור בספק מצבות אמין, מקצועי ומנוסה שינהל את העניינים הנדרשים בבחירת המצבה ובהקמתה בצורה ראויה ורגישה.

נגישות