ראשי דיו יקרים? לא עוד: xl דיו מציגים את ראשי הדיו התואמים

באופן כללי, ציוד מחשוב איננו זול. ראשי דיו עבור מדפסות הזרקת דיו, הם בין הרכיבים שידועים כיקרים לאורך זמן. מדוע בעצם? הרי מדובר סך הכול בדיו, לא? ומה ניתן לעשות בנידון? מסתבר שיש תשובה מצוינת לכך, אשר תחסוך לכם כסף רב לאורך זמן. הכירו את ראשי הדיו התואמים.

עושים אותו דבר, אך עולים פחות

ראשי דיו תואמים למדפסות, מהווים כיום שוק משנה בפני עצמו, במסגרת עולם ההדפסה. זאת, פשוט מאחר שיש לכך ביקוש רב. מדובר בסוג מוצר, אשר מוכיח את עצמו לאורך שנים. כך שאנשים פשוט "מצביעים עם הארנק" עבורו. ואכן, הארנק הוא הנקודה הכואבת כאן. באמצעות מוצרים כפי שתוכלו להזמין אצל חברת xl dyo, יהיה לכם הרבה יותר קל מבחינה זו. בפשטות, מדובר בראשי דיו אשר תואמים, לראשי דיו של יצרניות מדפסות שונות. הם מוצעים במחירים זולים יותר משמעותית, ביחס למחיר ראשי הדיו המקוריים של היצרניות. למעשה, xl dyo מתמחה בדיוק בכך – ראשי דיו תואמים למדפסות, אשר מספקים אותה איכות, במחיר יותר נוח עבורכם.

המדפסת בזול, הדיו ביוקר

אם תחליטו מחר להיות יצרני מדפסות, סביר שתשאלו את עצמכם, ממה יצרני המדפסות מרוויחים? לכאורה, התשובה על כך פשוטה: ממכירת מדפסות. בפועל, בוודאי בכל הנוגע למדפסות הזולות ביותר, זה לא בהכרח מקור הרווחים של היצרניות. למעשה, המדפסות הזולות כל כך זולות, במידה רבה בכדי לממש את המודל הכספי הבא: מציעים מדפסת במחיר זול להפליא, בכדי למשוך לקוחות. אחרי הוצאה ראשונית על רכישת המדפסת, יתחילו ההוצאות השוטפות על הדיו שלה, כאשר הלקוח ירכוש דיו של היצרן. לאורך זמן, ההוצאות על כך מצד בעלי המדפסת, יהפכו להיות גדולות משמעותית, מההוצאה על רכישת המדפסת! היצרנים מודעים לכך וקובעים מחירים יקרים יחסית למחסניות הדיו שהם מוכרים.

המתחרים משנים את התמונה

אלא שמחסניות דיו הן לא מוצר מסובך במיוחד. עם כל הכבוד להן, זו פחות או יותר קופסת פלסטיק, עם לוח מודפס קטן ופשוט יחסית וכמובן עם דיו. לכן, באופן טבעי, הופיעו וממשיכים להופיע יצרנים שמתחרים בשוק מחסניות הדיו. היכן שיש תחרות, היא מורידה את המחירים. בתגובה לכך, יצרניות המדפסות נוהגות פעמים רבות לטעון, שהמוצר המקורי שלהם טוב יותר. לעתים, הן אפילו טוענות שהדיו התואם עלול להזיק למדפסת.

ראשי דיו יקרים? לא עוד: xl דיו מציגים את ראשי הדיו התואמים

שאלה של איכות

אכן, אם תתאמצו, סביר שתמצאו דיו תואם שיזיק למדפסת. אבל אם לעומת זאת תבחרו לרכוש דיו תואם של יצרן איכותי וגם לרכוש אותו מספק איכותי, אין לכם מה לדאוג. כאמור – זה לא מוצר מסובך במיוחד. לא צריך להיות סוכנות החלל האמריקאית, בכדי להיות מסוגלים לייצר ראש דיו איכותי.

עוד נקודות חשובות

אחריות – על ראשי דיו חלופיים צריכה להיות וישנה אחריות. בדיוק כמו על דיו מקורי.

פגיעה באחריות – יצרן המדפסת עשוי להתנות את האחריות על המדפסת כולה, בשימוש בדיו מקורי בלבד. אוקיי. גם זה שיקול שכדאי לקחת בחשבון. אבל דווקא כאשר מדובר במדפסות הזולות ביותר, הצורך באחריות כזו פוחת. זאת, מאחר שהנזק הכספי מקלקול שלהן נמוך וקל לקנות מדפסת חדשה.

תאימות – לא כל מחסניות הדיו מתאימות לכל מדפסת. למעשה, יש הבדלים רבים מבחינה זו. כל מוצר דיו תואם, מגיע עם רשימת דגמי מדפסת שהוא תואם עבורן.

לסיכום

כדאי לכל מי שמשתמש במדפסות להכיר את נושא הדיו התואם. ככל שאתם מרבים להדפיס, כך פוטנציאל החיסכון שגלום בכך יהיה גדול יותר.

נגישות