כל העסקים ביהודה ושומרון – במקום אחד: הכירו את דפי כתום

חיפוש עסקים באזור מגוריכם, הוא דבר שעושים באופן טבעי לעתים קרובות. אך כיצד עושים זאת? היכן? אם יש אתר שמרכז את כל המידע החשוב הזה במקום אחד, סביר שזהו המקור שבו תבחרו. אז אם אתם גרים ביהודה ושומרון או בסביבתם, את אתר "דפי כתום" בהחלט כדאי לכם להכיר. מה הוא מציע (לא רק רשימת עסקים)?

לאתר במהירות, עסקים ביהודה ושומרון

אתר דפי כתום הושק בשנת 2009 ויש להשקתו למעשה סיפור רקע מעניין. התקופה הייתה תקופה של התגברות ההחרמות ברחבי העולם וגם בארץ, נגד יישובי יש”ע. החרמות אלה פגעו כמובן גם בעסקים. אך בעלי העסקים לא וויתרו ונולדו כתגובה לכך יוזמות שונות, במטרה לחזק את יישובי יש״ע וגם את העסקים המקומיים. אחת היוזמות הבולטות האלה, הייתה הקמת אתר דפי כתום. למעשה, האתר מממש את ייעודו המקורי עד היום, מאחר שתופעת ההחרמות מסוג זה לא פסה מהעולם. ברמה היותר טכנית, פעילותו העיקרית של האתר היא לספק חיבור בין עסקים ביהודה ושומרון, לבין לקוחות שמחפשים שירותים או מוצרים מסוג אלה שהם מציעים. במסגרת זו, נוטלים כיום חלק  3,500 עסקים. כך שזהו אתר לא רק וותיק, אלא גם מבוסס ופופולארי מאוד. כתובת אחת ושימושית, עבור תושבים ובעלי עסקים ביהודה, בשומרון, בהר חברון, בגוש עציון, בנימין, צפון ים המלח, בקעת הירדן ועוד. האתר נותן ביטוי גם לעסקים של מגורשי גוש קטיף, באשר הם.

מה הוא מציע למחפשי עסקים?

מי שמחפש עסקים באזור זה, יוכל למצוא אותם באתר בנוחות ובמהירות. זאת, תודות לאוסף הקטגוריות הרחב שלתוכו הם ממוינים וגם בעזרת מנגנון חיפוש נוח. העסקים הם בקטגוריות הראשיות הבאות: למשפחה, למשרד, מזון, אומנות, אופנה, אירועים, דת, חוגים, חינוך, חקלאות, טיפוח, מחשבים, מסחר, מקצועי (אנשי מקצוע שונים), מתנות, נדל״ן, ציבורי, תחבורה, תיירות, תרבות, ביטוח, בניין, בריאות ודפוס.

 

 

ומה הוא מציע לבעלי עסקים?

דפי כתום הוא גם עסק בולט בתחום השיווק. הפרסום במדריך העסקים מוצע בחינם או באופן מקום או "עליון". מעבר לכך, דפי כתום מציע גם

  • בניית אתר רספונסיבי – הקמת אתר אינטרנט עסקי, כולל עיצוב אישי ושירות אירוח, במחיר של החל מ-2,700 ש"ח + מע״מ. הקמת אתר היא כיום דבר בסיסי וחשוב מאוד מבחינת פעילויות השיווק של עסקים.
  • שירותי עיצוב גרפי – כגון עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, באנרים, פלאיירים וכדומה. זאת, החל ממחיר של 1,500 ש"ח + מע״מ. עיצוב גרפי הוא השלמה חשובה, לפעילותו של כל עסק רציני. חשוב לעשות זאת אצל מקצוענים.
  • חבילות עסקיות – ניתן לקבל מדפי כתום גם חבילות שונות, בהן חבילת פרסום אינטרנטית או חבילת עיצוב ומיתוג, החל ממחיר של 3,000 ש"ח.

ומה עוד?

באתר ישנם גם אזורים של קופונים שמציעים עסקים שונים ביו"ש וכן לוחות (של רכב, נדל"ן, יד 2 ודרושים). במדורי המאמרים והסרטונים (כתום TV), תמצאו תכנים שונים ומעניינים מחיי תושבי יהודה ושומרון. למשל הסרטון "סודות ממערת המכפלה" או מאמרים על אירועי חג ביישובים שונים ועוד. באופן כזה, האתר משלים את עצמו כמקור מצוין להתעדכנות, לשיווק (אם אתם בעלי מקצוע) וגם למציאת בעלי מקצוע, עבור תושבי יהודה ושומרון ולא רק.

לסיכום

אין צורך לחפש באינדקסים כלל ארציים של עסקים ולא צריך להסתפק בהמלצות מפה לאוזן, שלא תמיד קיימות עבור בעל המקצוע שאתם מחפשים. שימרו את הקישור לאתר "דפי כתום" ובוודאות תשתמשו בו לתועלתכם, שוב ושוב.

נגישות