הכירו את QTAX: המקום של שכירים בעלי הכנסה נוספת למילוי דו"ח מס שנתי

כשכירים בעלי הכנסה נוספת אתם נדרשים מדי שנה להגיש לרשויות המס דו"ח מס שנתי. מדובר בדו"ח שנועד להציג לרשויות המס את היקף ההכנסות, כאשר בגין ההגשה של הדו"ח ניתן בחלק מהמקרים לקבל החזר מס. אם התרגלתם לבצע את התהליך הזה באמצעות יצירת קשר עם רואה חשבון, כיום ניתן לבצע מילוי של הטופס באופן קל ופשוט, וזאת על ידי אתר OTAX. מה הופך אותו לאתר אידיאלי בעבורכם כשכירים בעלי הכנסה העולה על 650,000 ₪ בשנה? להלן כל הפרטים.

אתר OTAX – כל מה שצריך לדעת

מאחר והגשה של דו"ח שנתי לרשויות המס היא חובה בחוק, כל שכיר שהכנסתו השנתית עולה על סכום של כ-650,000 ₪ כתוצאה מקבלת הכנסות מהשקעה בשוק ההון, מטבעות דיגיטליים, הכנסה כתוצאה מהשכרה של דירה או מקורות הכנסה נוספים, מחויב להגיש את הדו"ח בזמן, כאשר כל עיכוב עלול לגרור קנס כספי משמעותי. אתר OTAX הינו אתר שמצליח להוביל ליצירה של שינוי משמעותי בעבור שכירים, וזאת בשל היכולת לבצע את ההגשה של הדו"ח באופן קל ואפילו פשוט. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, למלא את הפרטים האישיים ואת ההכנסות ולאחר חתימה על ייפוי כוח, להעביר את הדו"ח לבדיקה של צוות רואי חשבון אשר בוחן את הדו"ח ואת הפרטים ומעביר אותם לרשויות המס, כל זאת מבלי שאתם צריכים להתערב או לבצע את הפעולה באופן עצמאי. מדובר בחיסכון עצום גם בזמן וגם במאמץ, ועדות לכך ניתן למצוא בעשרות שכירים שכבר התנסו בשירות ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה גם כתוצאה מהשירות וגם כתוצאה מהמחיר.

השירות של האתר מתאים כאמור לשכירים בעלי הכנסה נוספת העולה על סכום של כ-650,000 ₪ בשנה, כאשר העלות של השירות היא כ-700 ₪. שימו לב כי מס הכנסה רשאי על פי חוק לדרוש הגשה של דו"ח משכירים אשר השקיעו בתחומים כמו למשל מטבעות דיגיטליים או כאשר נרשמו מספר יציאות תכופות מגבולות המדינה. על כן, צריך לקחת בחשבון כי השירות אותו אתם מקבלים דרך האתר הוא בעל משמעות אדירה מבחינת היכולת למצות את הזכויות שמגיעות לכם ואף להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי בשירות המתבצע אונליין, ומבלי לצאת מהבית.

 

 

אידיאלי בעבור שכירים שרוצים להגיש את הדו"ח במהירות

כשכירים אשר נאלצים להתמודד עם לו"ז עמוס, אין ספק כי הרגע שבו אתם נדרשים להגיש את הדו"ח עלול להוביל לבזוז זמן משמעותי, בייחוד אם אתם מתכננים לבצע את ההגשה באופן עצמאי. במקום למלא את כל הסעיפים או לגשת לרואה חשבון מתוך מטרה למלא את הדו"ח ולבחון אפשרות לקבלת החזר מס, אפשר ואף רצוי להיכנס כבר עכשיו לאתר ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה אשר יניב לכם שקט נפשי וכל ליווי מקצועי המתבצע על ידי צוות מקצועי המורכב מרואי חשבון בעלי ניסיון של שנים רבות בענף. כמי שמבינים את הצרכים של שכירים, מדובר באתר מוביל אשר מעניק מענה מלא, כל זאת כחלק מיצירה של מעטפת מקצועית המבוססת על ידע, ניסיון וכן קדמה טכנולוגית.

אל תפספסו את ההזדמנות

במקום לחכות לדקה ה-90, אפשר להקדים תרופה למכה ולמלא את הדו"ח כבר עכשיו דרך האתר. מדובר בהזדמנות גם לקבל שירות מקצועי, החל משלב הגשת הדו"ח לרשות המיסים ועד לבדיקה האם אתם זכאים לקבל החזר מס, ובמידה וכן הצוות המקצועי יטפל בבקשה ויעביר את הכסף ישירות לחשבון הבנק. מדובר בהזדמנות שאסור לפספס, בייחוד על רקע היכולת לבצע את התהליך באופן דיגיטלי, מהיר ויעיל.

לסיכום

אתר QTAX מתמחה במתן שירות של הגשת דו"חות שנתיים לרשויות המס בעבור שכירים שהכנסתם השנתית עולה על סכום של כ-650,000 ₪. זה הזמן להיכנס לאתר, למלא את הפרטים ולשגר את הדו"ח באפס מאמץ, כל זאת בליווי מקצועי המתבצע על ידי צוות של רואי חשבון מוסמכים.

נגישות