מתעניינים בתחום הנדל"ן? לאתר מגדילים יש מה לחדש לכם

כיום תחום הנדל"ן נמצא לא מעט בחדשות. אם בשל בועת הנדל"ן שמסרבת להתפוצץ ואם בשל מבחר הזדמנויות מעניינות. מדובר בתחום שמציע אפיקי תשואה מדהימים, שמבטיח שההשקעה לא תיעלם ובאופן כללי מדובר בתחום שתמיד רלוונטי מבחינת השקעה. מכאן שאם גם אתם מבקשים להישאר בעניינים, אם גם אתם מבקשים לשמוע על דינים משפטיים רלוונטיים לפני כולם, ואם גם אתם מבקשים ללמוד על התחום ובאופן כללי להישאר מעודכנים, מוזמנים להכיר פורטל מידע שעוסק בנדל"ן ובחדשנות עירונית באופן פרטני – מוזמנים להכיר את פורטל מגדילים!

פינוי בינוי אדריכלות ועוד

הצצה לפורטל מגדילים מאפשר ללמוד, להתעדכן ולהעשיר את הידע שלכם בכל מה שנוגע לתחום הנדל"ן. פורטל מגדילים נדל"ן עוסק גם בפינוי בינוי וגם באדריכלות ועיצוב פנים. גם במשפט וכלכלה, וגם בדעות ופרשנויות שרלוונטיים לתחום. גם בחדשות עדכניות וגם בסקירה של פרויקטים חשובים ומפתיעים ועוד. מכאן שבין אם מבקשים ללמוד פסקי דין שנפסקו לטובת דיירים שעברו תמ"א 38, בין אם מבקשים ללמוד מה חשוב לבחון טרם רוכשים דירה, ובין אם מבקשים ללמוד על מגמות עיצוביות ישראליות, רק צריך להיכנס לאתר ולפתוח את הקטגוריה שיותר מדברת אליכם.

הרבה ומעבר לעדכונים שוטפים

לצד העובדה שניתן למצוא בפורטל מגוון נרחב של מדריכים חשובים (כגון המדריך להשגת "דירה בהנחה" ומדריך ללקיחת משכנתא בצורה חכמה) ולצד העובדה שהפורטל מעדכן בחוקים רלוונטיים ומעניק ידע רב בתחום פינוי בינוי, גם ראוי לדעת שהפורטל פועל בצורה הרבה יותר מקיפה מאשר רק למסור מידע. מה זה אומר? בין היתר הפורטל מאגד פורום בתחום התחדשות עירונית. הפורום מהווה פלטפורמה מקצועית עבור מובילי דעה ובכירים בתחום, כך שניתן להירשם ובין היתר להרוויח קשרים עסקיים. נוסף לכך, הפורטל מאפשר ליהנות משלל פודקאסטים מעניינים שניתן לשמוע תוך כדי אימון או נסיעה. מה עוד? הפורטל מפרסם מגוון הזדמנויות נדל"ניות, מאפשר להצטרף לפורום שעוסק בהתחדשות עירונית, מציג שורה של משפיעים בתחום ועוד.

 

 

מגוון דעות ומדריכים מקצועיים

מדובר בפורטל איכותי שמייצר עניין רב. ראשית כיוון שהפורטל מקפיד לעקוב ולפרסם את מיטב החידושים בתחום ולסקור בצורה מעמיקה מגמות חדשות. שנית, כיוון שהפורטל מציע מגוון דעות מעניינות של בחירים בתחום, ושלישית כיוון שהוא מקפיד להעניק מדריכים סופר מקצועיים, כאלו שבאמת מסייעים. מעבר לכך, ראוי לציין שהפורטל מתמקד באופן רוחבי בכל מה שנוגע הן לתחום פינוי בינוי והן לתחום תמ"א 38. מכאן שאם עומדים להיות מעורבים בפרויקט שכזה (אם בכובע של יזמים ואם בכובע של דיירים), הרי שמדובר במידע חשוב ביותר. כמו כן, אין להתעלם מהעובדה שהפורטל מציג שלל דעות. מציג דעות של דיירים, משקיעים ומומחים, כך שכל קבוצה מקבלת ביטוי ומסייעת לבחון את התמונה השלמה בצורה כמה שיותר מקיפה.

סקירה מקצועית ועדכנית!

אז בין אם מבקשים ללמוד על תכניות הענק שנוגעות להגדלת כמות תושבי הגולן, בין אם מבקשים לשמוע בזמן על הקמת שכונה חדשה ביפו, ובין אם מבקשים להבין כיצד ניתן להפיק את המרב מתקן 21 מבחינת היזמים, הרי שבהחלט עומד לרשותכם אתר מומלץ.

לסיכום

נכון להיום מדובר בפורטל המקיף ביותר. מדובר בפורטל שסוקר בצורה מקצועית כל מה שנוגע להתחדשות עירונית ואף הרבה ומעבר לכך. מכאן שאין זה כלל מפתיע שיזמים, עורכי דין בתחום הנדל"ן, משקיעים, אנשים שמבקשים לשפר דיור, אנשים שמחפשים הזדמנות כלכלית ואף אנשים שעומדים לסגור עסקת נדל"ן, מקפידים מדי כמה ימים להתעדכן בחידושים האחרונים. גם אתם מבקשים להישאר מעודכנים? מוזמנים להוסיף את האתר "מגדילים" לרשימת המועדפים.

נגישות