נישואים טובים מתחילים בחדר שינה נוח ונעים

חדר השינה מהווה מקום מפלט שבו אפשר להירגע, ליצור אינטימיות וכן להתנתק מקצב החיים המואץ – בייחוד כאשר מעורבים גם ילדים קטנים. למעשה, כזוג אתם צריכים את המקום שיעניק לכם את השקט ועל כן לתהליך עיצוב חדר השינה יש חשיבות עצומה הן מבחינת היכולת שלכם ליצור זוגיות חזקה אבל גם לטובת יצירה של מקום שאליו תרצו לחזור, ממש כמו בחדר מלון. כיצד תוכלו לעצב את חדר השינה שלכם? להלן מספר טיפים שיסייעו לכם לטובת יצירת חדר שינה מפנק, כפי שמגיע לכם. מוכנים? בואו נתחיל!

שילוב של אקססוריז

על מנת לשדרג את חדר השינה וליצור חלל מעוצב במינימום מאמץ, אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של אקססוריז לחדר השינה בעלות כספית נוחה ועם התאמה מדויקת לתמהיל העיצוב הנבחר. פריטים דקורטיביים לא רק ישלימו את תמהיל העיצוב אלא יאפשרו לכם ליצור חדר שינה שמתכתב באותה השפה, ובהתאם לכך יוצר חדר הרמוני ומעוצב. בחירה של אקססוריז כמו למשל פריטי טקסטיל, תמונות ואביזרי נוי צריכה להתבצע בהתאם לתמהיל העיצוב הנבחר ותוך שימת דגש על בחירה מדויקת שלא תעמיס יתר על המידה – בייחוד אם מדובר בחדר שינה קטן.

עיצוב בסגנון פנג שואי

בשנים האחרונות המודעות לנושא של פנג שואי עלתה באופן משמעותי, לא מעט בזכות תוכניות טלוויזיה רבות כמו גם ספרים שמסבירים כיצד ליצור חדר שינה מזמין שיוצר זרימה של אנרגיה במרחב. חלק מרכזי בתהליך של עיצוב בסגנון הזה כולל קודם כל סילוק של חפצים שיוצרים עומס חזותי לצד הגדרת מפת אנרגיה המבוססת על מיקום של המיטה במרכז החדר, כך שאף אחד מבני הזוג לא יהיה צמוד לקיר. ברחבי הרשת ניתן לקבל מידע רב שיסייע לכם ליצור תמהיל עיצוב המבוסס על הסגנון הזה, כחלק מהבנה כי המרחב של החדר הוא מרחב שצריך להיות נטרלי מבחינת עומס חזותי אך גם מעוצב בהתאם לטעמכם האישי.

סט מצעים איכותי כחלק מתמהיל העיצוב

לפריטי הטקסטיל יש חשיבות עצומה מבחינת היכולת לעצב חדר שינה שלקוח מבית המלון. בדיוק כמו שבתי מלון משקיעים בסט מצעים יוקרתי, גם אתם יכולים לבצע רכישה של סט מצעים (עדיף בצבעים ניטרליים) אשר גם יעניק לכם תחושה נעימה במיטה אבל גם אלמנט חזותי המשתלב בצורה מושלמת עם העיצוב של החדר. אם עד לפני מספר שנים רכישה של מצעים איכותיים הייתה כרוכה בהוצאה כספית לא מבוטלת, כיום ניתן לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית בעבור רכישה של פריטי טקסטיל ברמה גבוהה כמו מצעים.

פריטי טקסטיל להשלמת האווירה

על מנת להשלים את העיצוב וליצור חלל מעוצב מומלץ להוסיף פריטי טקסטיל בדמות שטיח, וילונות כמו גם אביזרי נוי כמו למשל כרית גדולה ומאונכת. פריטי טקסטיל לא רק יוצרים טקסטורה מעניינת בחלל אלא גם תורמים לעיצוב הכללי באמצעות יצירת מוקד מבט חזותי יפהפייה המשולב בצורה מושלמת עם תמהיל העיצוב הנבחר – בין אם בחרתם לעצב את חדר השינה בסגנון מודרני, בוהו או כפרי.

נישואים טובים מתחילים בחדר שינה נוח ונעים

תאורה דקורטיבית

רכישה של תאורה דקורטיבית של גופי תאורה כמו לדים, מנורות לצד המיטה וכן מנורת תקרה מהווה דרך מצוינת ליצור עיצוב מנצח שממקסם את האור הטבעי לצד אור מלאכותי שיוצר אווירה רומנטית ונעימה. שימו לב כי אתם בוחרים בתאורה שהיא גם פרקטית מבחינת האור אבל גם נעימה לעין ועל כן רצוי לבחור בנורות המפיצות אור צהוב וחם מאשר אור לבן שיוצר אווירה סינטטית בחדר.

לסיכום

חדר השינה של כל זוג נשוי הוא מקום מפלט שמספק אתנחתא מסדר היום העמוס. באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן גם אתם תוכלו ליצור חדר שינה מפנק, ממש כאילו אתם נמצאים במלון בוטיק – רק בבית שלכם. אל תחשוש לצאת מהקופסא, לקבל השראה וכן להיצמד לדפוס עיצוב התואם את טעמכם האישי, וזאת מתוך מטרה ליצור חדר שישרת אתכם גם בהיבט פונקציונאלי אבל לא פחות מכך גם בהיבט של חיזוק הזוגיות.

 

נגישות