האנשים שמגשימים חלומות לילדים מיוחדים: הכול על עמותת משאלות

עמותת משאלות היא עמותה אשר חרטה על דגלה את המשפט "אם אתה מסוגל לחלום – אתה מסוגל גם לבצע". מדובר בעמותה ייחודיות הפועלת למען אוכלוסיית הילדים המיוחדים, וזאת באמצעות סיוע בהיבט הלימודים, קידום של חינוך ספורטיבי לילדים ונוער, פעילות תקווה ושמחה לילדים חולים, מחלקה ייעודית להגשמת חלומות  וכן חטיבת מחקר ופיתוח רפואי. מדובר בעמותה העוסקת בהגשמת חלומות בעבור ילדם ובני נוער עם צרכים מיוחדים, ובסקירה הזו נציג לכם את כל מה שצריך לדעת אודות עמותה מיוחדת במינה התומכת במשפחות ומבצעת עבודת קודש, בהתנדבות מלאה.

עמותת משאלות – כל מה שצריך לדעת

עמותת משאלות נוסדה בשנת 2015 על ידי מתנדבים ומתנדבות הרואים בפעילות למען ילדים עם צרכים מיוחדים כמשימת חיים. העמותה מתמחה בהגשמת משאלות וחלומות בעבור ילדים, בני נוער וכן מבוגרים אשר מתמודדים עם מחלות כרוניות וזקוקים לקבלת  תמיכה וסיוע, לטובת קבלת חוויה חיובית הנותנת להם את הכוחות להמשיך ולפעול, גם במציאות חיים קשה. החזון של עמותת משאלות הוא לבצע חיבורים בין כל חלקי האוכלוסייה ואזרחים שרוצים להעניק מעצמם לאחר, וזאת באמצעות חיבורים היוצרים רגש ונתינה לטובת הגשמת החלומות. הודות לתרומות מכל רחבי הארץ, מצליחה העמותה להגשים את המטרות שלה, כפי שניתן להתרשם מהאתר הרשמי המציג את שלל הפעילויות המרגשות אשר מתבצעות לכל אורך השנה והופכות את החיים של ילדים, בני נוער ומבוגרים המתמודדים עם צרכים מיוחדים ומחלות כרוניות לטובים יותר.

מהן הפעילויות שאותן מקדמת העמותה?

ההתנדבות בקהילה חשובה מאחר והיא מספקת לאנשים הזדמנות להחזיר לקהילה, ולבצע שינוי שיוצר תחושה של מחויבות ואחדות. בעבור ילדים, בני נוער ומבוגרים עם צרכים מיוחדים, אין ספק כי הפעילות של עמותת משאלות היא פעילות מבורכת המבוססת על שלל פעילויות, כמו למשל מחנה קיץ, נופש וימי כיף בעבור ילדים ובני המשפחות שלהם. לצד זה, עמותת משאלות מסייעת גם במצבי משבר כמו למשל בעת התפרצות מגפת הקורונה, באמצעות חלוקה של ערכות יצירה וכן מגוון רחב של פעילויות שנועדו להפיג את הבדידות, וליצור בעבור המשפחות מענה הוליסטי המתבצע באהבה ובהתנדבות מלאה. כמי שרואים בהגשמת חלומות כמשימת חיים, אין ספק כי בזכות התרומות וכן הסיוע המתנדבים מצליחים להגשים את השאיפות שלהם ואף ליצור תחושה חיובית יותר בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים המאובחנים עם מחלות כרוניות להשתלבות בחברה הישראלית, ומתן של תמיכה המתבצע בפריסה ארצית.

 

 

הפנינג, חוגים וימי כיף לילדים, בני נוער ומבוגרים

אחת מהמשימות החשובות ביותר של העמותה היא לספק מענה המגיע לידי ביטוי בפעילויות פנאי ובידור. מדי שנה מקיימת העמותה הפנינג חגיגי במתכונת בסגנון של נינג'ה ישראל עם מתקנים ופעילויות מונגשים לילדים עם צרכים מיוחדים. לצד זה, ישנם גם חוגים ייעודים וכן ימי כיף כמו למשל שיעורי רכיבה בחוות סוסים, פיתוח יכולת נגינה ומוזיקה לטובת גילוי של כישרונות צעירים וכן הגשמת חלומות המתבצעת באהבה גדולה ועם שימת דגש על עבודת צוות שנועדה לסייע לכל ילד שרוצה להגשים את החלום שלו, לקבל את התמיכה והסיוע. מדי שנה מצליחה העמותה להגשים מאות חלומות של ילדים ובני נוער, מה שהופך אותה לעמותה ייחודית וחשובה מאוד בחברה הישראלית.

לסיכום

עמותת משאלות היא עמותה שנוסדה על ידי מתנדבים, למען הגשמת חלומות, סיוע חברתי וכן תמיכה לילדים, בני נוער ומבוגרים עם צרכים מיוחדים. לקבלת מידע נוסף אודות הפעילות המרגשת, זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי, שם ניתן לקבל שפע של מידע.

נגישות