מעניקים סיוע בקרב כל שדרות החברה הישראלית: הכול על עמותת עם אחד

עמותת עם אחד היא עמותה חברתית ללא מטרות רווח אשר נוסדה מתוך מטרה לסייע לכל חלקי החברה הישראלית, החל מקשישים ועד לחיילים בודדים. מדובר בארגון ייחודי שמצליח ליצור שינוי חיובי, בזכות מתנדבים הפועלים לטובת מתן של סיוע באמצעות מגוון רחב של יחידות כמו למשל חלוקה של מוצרי מזון לנזקקים, סיוע לילדים חולים, אימוץ חיילים בודדים, ייעוץ כלכלית לזוגות צעירים ועוד. בסקירה הבאה נציג לכם את כל מה שצריך לדעת אודות העמותה.

עם אחד – פעילות ענפה למען החברה הישראלית

את עמותת עם אחד הקימו מתנדבים שבחרו להקים שותפות בין אנשים המבוססים על ערכים של כבוד, אהבה לזולת וכן יושר וכבוד. המטרה של המתנדבים היא לסייע בעבור כל אזרח הזקוק לסיוע, וזאת באמצעות פעילות המתבצעת בכל תחום – החל מהקנייה של הכשרה וכלים להעצמה של בני נוער המוגדרים כבני נוער בסיכון ועד לאיתור של משפחות שיכולות לשמש בתוך משפחות מאמצות לחיילים בודדים. לצד זה, מספקת עם אחד מעטפת מקצועית למקרים רפואיים דחופים, כחלק מהחזון של העמותה ליצור שותפות בכל שדרת החברה הישראלית. לצד זה, העמותה חרטה על דגלה להשקיע בחינוך של בני הנוער, ובשל כך מעניקה לבני נוער מגוון רחב של כלים שנועדו להעצים אותם.

לצד זה, משקיעה העמותה ביחידות סיוע כמו למשל מחלקה מיוחדת למזון תינוקות הפועלת בכל רחבי הארץ וכן פועלת למען חיזוק אוכלוסייה חלשה המתגוררת בישראל, באמצעות השפעה על סדר היום המתבצע באמצעות פניות לממסד. כמו כן, עמותת עם רואה ביועץ כלכלי לזוגות כחלק בלתי נפרד מניהול של עמותה שרואה בפעילות הזו כאחת מהאגפים החשובים ביותר לטובת שינוי המתבצע בכל חלקי החברה הישראלית.

 

 

קידום של מטרות חברתיות במסגרת התנדבותית

הפעילות של העמותה מתקיימת בזכות תרומות של קרנות מכל רחבי העולם וכן תורמים פרטיים אשר רואים באופן הפעילות של עמותת עם אחד כבעל משמעות, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה של פעילויות המתבצעות בכל רחבי הארץ, בהתנדבות מלאה ותוך שימת דגש על סיוע המתבצע ללא הבדל של מעמד, סטטוס או גיל. עמותת עם אחד היא עמותה שהוקמה על בסיס של ערכים חברתיים מובהקים כמו נתינה ואהבה לזולת, מה שהופך את החזון כמו גם האידאולוגיה של העמותה לבעלת משמעות מבחינת היכולת לפעול לטובת יצירה של שותפות המתבצעת בכל רגע ובקרב כל שדרת החברה הישראלית, החל מעולים חדשים ועד לקשישים וצעירים. באתר הרשמי של העמותה ניתן לקבל מידע מורחב אודות הפעילות וכן העבודה המתבצעת כדרך קבע על ידי המתנדבים הפועלים במסגרת הזו, לצד היכרות עם מגוון יחידות הסיוע שהופכות את העמותה הזו לעמותה בעלת משמעות מבחינה חברתית וכן מבחינת היכולת להוביל לקידום של מהלכים שעשויים לשפר את מעמדם של אוכלוסיות במדינת ישראל, כחלק מקידום המתבצע לאורך כל ימות השנה על ידי המתנדבים של העמותה.

לסיכום

עמותת עם אחד היא עמותה חברתית הפועלת ללא מטרות רווח. העמותה חרטה על דגלה להעניק סיוע המתבצע ללא מטרות רווח ובהתנדבות המעניקה יכולת לכל אזרח לקבל את הסיוע לו הוא זקוק, בהתאם למקרה פרטני, כמו למשל מקרים רפואיים דחופים, חיילים בודדים הזקוקים לבית חם ועד לקשישים המקבלים סיוע מצד המתנדבים. עמותת עם אחד היא עמותה שמצליחה לגלם את הישראליות היפה, וזאת באמצעות שורה של פעילויות המתבצעות לאורך כל ימות השנה ועם שימת דגש על מענה אישי המותאם לצרכים הנדרשים.

נגישות