אמרתם לימודי כלכלה ופיננסים – אמרתם מכללת פסגות: כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שנרשמים

אם אתם מתעניינים בתחום הכלכלה והפיננסים, אתם נמצאים במקום הנכון. במאמר הבא נציג בפניכם את פסגות, מכללה מובילה וותיקה ללימודי התחומים הללו. מה היתרונות של מכללת פסגות ומה חשוב לבדוק לפני שנרשמים? כל התשובות לפניכם.

מכללת פסגות – מובילה אתכם לפסגות חדשות

אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על מכללת פסגות, אנחנו כאן כדי להכיר לכם את המכללה המובילה בתחום לימודי הכלכלה והפיננסים. מכללת פסגות הוקמה לפני לא פחות מ-18 שנה והסיפור שלה הוא סיפור מעניין מאד. המכללה הוקמה על ידי שני חיילים משוחררים שעסקו בתחום הפיננסים במשך כמה שנים לפני שהם החליטו ליזום הקמה של מכללה. כל המטרה שלהם הייתה לעשות דברים אחרת והם רצו לקחת את האהבה והתשוקה שלהם לתחום ולהעביר את אלה לדור הבא של הסטודנטים. בתוך כך, בשנים האחרונות פסגות הפכה למכללה המובילה בישראל בתחומי הכלכלה והפיננסים ויש לא מעט יתרונות לימוד במכללת פסגות, נציג את כולם מיד.

מה היתרונות של מכללת פסגות?

כפי שציינו, מכללת פסגות הוקמה מתוך אהבה ותשוקה וזה אומר הכל. צוות המרצים של המכללה הוא צוות מנוסה ומקצועי שמעביר את החומר הנלמד בצורה ברורה ולא פחות חשוב מזה, בגובה העיניים. זו בדיוק הסיבה שבגינה הסיכוי שלכם להצליח בתחומים הללו הוא גדול הרבה יותר ביחס למכללות אחרות בתחום.

בנוסף, חשוב לציין שהמכללה הזו מתייחסת לזמן שלכם ובאמת מאמינה שהוא יקר. לכן, היא תעניק לכם את הכלים החשובים ביותר להצלחה שלכם בתחום תוך זמן קצר, על מנת שתוכלו להשתלב כמה שיותר מהר. לא עוד קורסים נמרחים של מבוא ותולדות הכלכלה, אלא כלים פרקטיים להצלחה בתחום שהוא גם כך מורכב.

 

 

במכללה הזו תוכלו ליהנות משירות נעים ומקצועי וצוות שלה ילווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב ההתייעצות הראשוני ועד לקבלת התעודה. זו בדיוק הסיבה שבגינה יש המלצות על מכללת פסגות, כי הסטודנטים שלומדים בה פשוט מרוצים ולא פחות חשוב מזה, הסטודנטים שסיימו כבר עוסקים היום בתחומים שלמדו הלכה למעשה.

למכללת פסגות יש 8 סניפים בפריסה ארצית, כך שמה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את הסניף הקרוב למקום מגוריכם ולהתחיל ללמוד בלי לעמוד שעות ארוכות בפקקים. אחרי הכל, זה מאד חשוב איך אתם מתחילים את היום שלכם ואם תגיעו לקורס כשאתם עצבניים מהפקקים לא עשיתם בזה שום דבר.

אילו קורסים אפשר ללמוד בפסגות?

במכללת פסגות תוכלו למצוא מגוון רחב של מסלולי הכשרה וקורסים שונים שיעניקו לכם את כל הכלים על מנת להצליח. בין השאר תוכלו ללמוד בה לימודי שמאות מקרקעין, לימודי שוק ההון, קורס יועצי משכנתאות, לימודי שמאות רכוש וחקלאות, לימודי יזמות עסקית וחדשנות, לימודי נדל"ן ועוד.

לאור העובדה שהמגוון הוא כה רחב, העבודה שלכם היא כמובן להגדיר מה התחום שמעניין אתכם, שבו אתם באמת רוצים לעסוק ואותו ללמוד. אם תבחרו מסלול שאתם לא באמת מתעניינים בו, אתם זורקים את הכסף שלכם לשווא. כל מסלול שציינו כולל תכנית לימודים שלמה עם מגוון רחב של קורסים, תוכלו כמובן להיכנס ולקרוא על כל אחד מהמסלולים השונים.

אם עדיין חסרה לכם איזו שהיא ביקורת על מכללת פסגות, תוכלו כמובן להיכנס לאתר של המכללה ולקרוא שם את ההמלצות של הסטודנטים הבוגרים שלה. זה יעזור לכם לקחת את ההחלטה הנכונה עבורכם, אם עדיין יש בלבכם איזה שהוא ספק.

נגישות