לא רק לעסקים גדולים – הפתרון של תפנית לניהול העסק שלך

אתגרי ניהול עסקים, מביאים הנהלות לחפש פתרונות שונים. אלה כוללים באופן טבעי, לא מעט עזרים מתחום המחשוב. אחד החשובים שבהם, הוא ERP. אבל האם ERP לא נועד רק לעסקים גדולים? עם תקציב נכבד? מסתבר שלא! הכירו את תפנית – פתרון ה-ERP של מטריקס, שמתאים גם עבורכם.

ניהול כולל, לעסק מכל גודל

ראשית, כתזכורת, מה הוא ERP? Enterprise Resource Planning הוא סוג מערכות וותיק ומוכר, בשל ונפוץ למדי. הוא נותן מענה, לאתגר של ניהול כולל של העסק. הפתרון לכך, יושג באמצעות מערכת לניהול עסקים מכל גודל, אשר מרכזת את הכול למקום אחד. כך עושה ERP בכלל ותפנית של מטריקס, לוקחת זאת צעד נוסף קדימה.

הפתרונות הייעודיים של מטריקס למגזרים ספציפיים, הם למעשה פתרונות ייחודים, אשר מהווים בתחומם פתרונות בסט אוף בריד.

מצעד היתרונות

מדוע אתם צריכים את שירותי מערכת תפנית? אלה כמה יתרונות בולטים שלה, אשר עונים על כך:

התאמה למגזרים:

לתפנית יש גרסה, אשר מותאמת מראש עבור מגזר הקמעונאות. למעשה, היא מותאמת מראש עבור כמה וכמה מגזרים נפוצים. כולל יבואני רכב, ליסינג והשכרה, אשראי חוץ בנקאי, יבוא ושיווק מוצרי צריכה, מרכזים רפואיים, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, מוצרי גמר לבית (ריצוף, קרמיקה, סניטציה), בתי דיור מוגן, חברות שירותים, גופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב וכן ניהול מרכזים לוגיסטיים.

גב חזק:

מערכת תפנית מפותחת על ידי חטיבת המערכות העסקיות בחברת מטריקס. מטריקס היא חברת טכנולוגיה וותיקה ובולטת מאוד. מוצריה נמצאים בשימוש של אינספור חברות מקומיות וכתוצאה מכך, מטריקס צברה ניסיון עצום. הדבר מתבטא כמובן גם במוצרים.

פתרון ייחודי:

עבור אותם המגזרים שהיא מותאמת להם, תפנית מספקת מענה ייעודי וייחודי. מענה זה אגב, חוסך לכם רבות. זאת, מאחר שאם הייתם מנסים לבצע בעצמכם את ההתאמות הדרושות למגזר, זה לא היה פשוט וסביר שגם לא איכותי, כפי שמטריקס עושה זאת מראש.

הרמה הגבוהה ביותר:

במגזרים אלה, אין לתפנית מתחרים. הפתרון שלה הוא מה שנקרא פתרון "בסט אוף בריד" בתחומו. כך שאם אתם מתעניינים בתפנית, תמצאו שזו מערכת איכותית, מחברה איכותית. איכות מקצה לקצה. זה הוא בוודאי שיקול חשוב, עבור מערכת שאמורה לטפל בליבת הפעילות העסקית שלכם.

לא רק לעסקים גדולים - הפתרון של תפנית לניהול העסק שלך

בשכלול מתמשך:

תפנית נמצאת למעשה בפיתוח מתמשך, מזה מעל לשני עשורים. במשך תקופה זו ועדיין, היא זוכה לשיפורים מתמידים והרחבות שונות.

אינטגרציה מעולה:

במערכת מורכבת כזאת, יש מחד חלקים שונים שיכולים לתפקד בפני עצמם. אך מאידך, יש אינטגרטיביות רבה בין כל החלקים – היבט חשוב מאוד. נקודה זו, מושגת בין השאר, בזכות ריכוז פיתוח המערכת במקום אחד.

התאמה מרבית לשוק המקומי:

מטריקס מנוסה מאוד בתחום ה-ERP והדבר ניכר כאמור במוצריה. עם זאת, מוצרים אלה גם מותאמים באופן ספציפי ומיטבי, לשוק המקומי. זאת, לאור מחקר מתמשך של מטריקס לגבי דרישותיו השונות והמיוחדות.

פתרון מלא, לכל הדרוש לכם

חשוב לציין, כי בנוסף להתאמה המיוחדת למגזרים, תפנית כוללת גם מודולים גנריים שונים לניהול. זאת, כולל מודולים עבור ניהול פיננסי, ניהול קשרי לקוחות (CRM), ניהול לוגיסטי, ניהול מכירות ושירות. כך שבסופו של דבר, מתקבלת מערכת שעונה על כל הצרכים העסקיים שלכם. בעזרתה, תוכלו לקבל ייעול לרוחב כל הפעילות העסקית שלכם.

לסיכום

כן, תפנית מתאימה גם עבורכם! לכל הפחות, במידה ואתם עדיין מתלבטים בנידון, מומלץ וכדאי לכם להתעמק בפתרון ERP בולט זה.

 

נגישות