ארץ הנתינה: תרומה לעמותות תורמים דרך אתר Jgive

יש הרבה דברים שאפשר להגיד על המדינה שלנו ועל האנשים שחיים בה, וכמובן שכמו בכל דבר לא הכל ורוד ויש גם דברים שהם פחות טובים. עם זאת – אין ספק שאחד הדברים הטובים במדינה שלנו זו רוח הנתינה. מתברר כי ישראל היא אחת מהמדינות המובילות בעולם מבחינת תרומות כספיות ועשייה למען אחרים וזה בהחלט מחמם את הלב. אפשר לראות שהרבה מאד מן התרומות הן תרומות אקראיות ומזדמנות, אך ישנם גם לא מעט ישראלים שמחפשים את הדרך הטובה ביותר לתרום על בסיס קבוע. אם כך, יש כל מיני דרכים לעשות את זה והיום אנחנו רוצים לספר לכם על פלטפורמה ייחודית ופורצת דרך בשם אתר Jgive שמאפשרת את זה בצורה נפלאה. הנה כל מה שחשוב לדעת עליה, כולל כמה מן הקמפיינים החשובים שתוכלו לתרום להם.

על אודות פלטפורמת Jgive

אתר Jgive מנוהל למעשה על ידי עמותה ללא מטרות רווחה שהוקמה בשנת 2014. המטרה להקמת העמותה הייתה להגדיל את תרבות התרומה והנתינה בישראל. עוד לפני שנדבר על אפשרויות התרומה מעניין לדעת שהאתר מפתח ומציע בכל עת אמצעים טכנולוגיים חדשים שמאפשרים להגדיל את התרומה. באשר לתרומות עצמן – ניתן לבצע את הפעולה אונליין ובמהירות. האתר עובד בכל העת עם קמפיינים חשובים שונים ומאפשר תרומה ישירה אליהם.

מה שמעניין לדעת זה שבניגוד לפלטפורמות אחרות שעשויות להיראות דומות, כאן ישנו הבדל אחד משמעותי ביותר. בעוד אתרים אחרים הם עסקים למטרות רווח ועל כן ייקחו מכל תרומה שלכם עמלה מסוימת, כאן מדובר כאמור על עמותה ללא מטרות רווח. המשמעות היא שכל תרומה שתעשו לכל גוף או ארגון שהוא תגיע במלואה אליו וזה בהחלט יתרון משמעותי.

למה דווקא Jgive?

ובכן, דיברנו כבר על החשיבות של תרומה שהולכת במלואה לעמותה, אך זו ממש לא הסיבה היחידה לבחור ב- Jgive. הנה עוד כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון:

סעיף 46:

תו תקן מטעם רשם העמותות המעיד כי כל העמותות שעובדות עם האתר פועלות בצורה חוקית ומדויקת מבחינה כספית. כלומר, אתם יכולים להיות שקטים שהכסף שלכם מגיע לאן שרציתם שיגיע.

 

 

קבלה מרכזת:

רבים מהתורמים מעוניינים להכיר בתרומה כהוצאה מוכרת. האתר מציע הוצאה של חשבונית מרכזת מסודרת שמוכרת לרשות המסים. כמו כן ניתן להגיש בכל שנה בקשה לזיכוי דרך האזור האישי באתר.

מדדי שקיפות:

נכון להיום Jgive היא היחידה שמאפשרת לכל אחד לקבל מידע מלא על העמותות דרך מדדי שקיפות המפורסמים בעמוד של כל עמותה.

למי אפשר לתרום?

אם כך זה הזמן להכיר כמה מהפרויקטים להם ניתן לתרום באמצעות Jgive. שימו לב כי ישנם עשרות קמפיינים וכי הם מתעדכנים עם הזמן באופן שוטף. הנה כמה דוגמאות:

  • קמפיין תמיכה לפליטים מהמלחמה באוקראינה השוהים בישראל מטעם תנועת מזרחי העולמית.
  • קמפיין גיוס כספים ומזון למשפחות עניות של עמותת אור יוסף.
  • קמפיין להצלת הדבורים בהובלה של קרן ירושלים ירוקה.
  • קמפיין למימון ותפעול של צוות הצלה והגשת עזרה ראשונה דחופה בחסות צוות הצלה.
  • קמפיינים למטרות יזמות וחדשנות ועוד.

לסיכום

אתר Jgive מציע כיום שאף אתר אחר לא מציע. הוא מאפשר לכם להגיע בקלות לכל העמותות והמטרות שקרובות ללבכם, דואג שמאה אחוז מהתרומה שלכם תגיע ליעדה ומאפשר לנהל את כל מערך התרומות בצורה מסודרת. אם גם אתם מחפשים איך לתרום למען הזולת אנו בהחלט ממליצים להציץ בהקדם.

נגישות