חגיגה של צורות וצבעים – אצלכם בסלון: האקססוריז המושלמים לעיצוב הבית

הסלון שנמצא בבית שלנו הוא מבין המרחבים החשובים ביותר שיש. מדובר במקום בו נחים בסוף היום, זהו מרחב בו בני המשפחה נפגשים, בסלון מארחים חברים ובני משפחה ומבלים זמן איכות עם מי שאוהבים. אם אתם רוצים להפוך את הסלון שלכם למרחב צבעוני וקסום – יש כמה פריטים שיכניסו חיים למרחב ויספקו נוחות ותחושה ביתית. אז מה כדאי להוסיף כדי לעצב סלון בצורה יפה? הנה כמה הצעות:

תמונות צבעוניות

תמונות ייחודיות שאפשר לתלות על קירות יספקו המון צבע לבית. אם תכנסו לאפליקציות כמו פינטרסט ואחרות: תוכלו לקבל השראה לעיצוב קירות הסלון. המגמה האחרונה היא עיצוב קירות על ידי תמונות צבעוניות אותן תולים אחת ליד השנייה בצפיפות מכוונות ומלאת חיים. לדוגמא: תמונות של מנדלות יוסיפו עושר של צבעים ומרקמים לעיצוב ואפשר לבחור תמונה אחת עבור קיר מסוים שצריך להעשיר בצבע, או לשלב בין תמונות שונות בגדלים שונים וצבעים צבעוניים.

יצירות חמר בעבודת יד

הילדים יצרו יצירות צבעוניות בחמר? אתם נמצאים בחוג קרמיקה? לא משנה מה יצרתם וכיצד הוא נראה (עם או בלי חורים, מושלם או לא מושלם) במידה והיצירה צבעונית – אפשר לשלב אותה בצורה הרמונית ומלאת חיים בסלון. יצירות חמר או קרמיקה החל מספלים עד עציצים, קעריות או מעמד לנרות: יראו נהדר בסלון ויספקו נקודות של אור וצבע בכל מקום. את הפריטים אפשר לשלב בספרייה או על מדף, לצד עציצים או על אדן החלון.

 

חגיגה של צורות וצבעים - אצלכם בסלון: האקססוריז המושלמים לעיצוב הבית

 

כריות פינה

הטרנד האחרון בעיצוב סלון הוא הנחת כריות פינה במרחב וכמה שיותר, יותר טוב. בחירת כריות פינה מכול הסוגים והגדלים תספק תחושת חיים במרחב, תוסיף צבע לספות ותקנה תחושה ביתית, גם כשהכריות מונחות על הספה וגם כשהן מונחות על הרצפה או על אדן החלון.

עציצים

אם תביטו בקטלוגים של חנויות לריהוט ועיצוב הבית, תשימו לב שעיצוב באמצעות עציצים הפך נפוץ במיוחד. עציצים ירוקים המונחים יחד במגוון פינות בסלון: יספקו הרגשה טבעית ונינוחה. צמחים כמו סנסיווריה, צמחי בת שבע ירוקים, סוקולנטים למיניהם או שרכים שנופלים מטה מתוך עציץ – כולם יראו נהדר כשהם תלויים או מונחים בפינות בסלון, כמו למשל עציצים שיוצאים מעציץ שנמצא בתוך אריג מקרמה, או עציצים המשתלשלים מטה מאדן חלון, או ממדפי ספרייה. צבע ירוק מספק חיים למרחב ונותן תחושה ביתית נעימה.

שטיחים צבעוניים

זה לא משנה אם הבית שלכם מעוצב בעיצוב מודרני, לבן או בעיצוב אקלקטי צבעוני, או כפרי חמים – השטיחים שבסלון צריכים להיות צבעוניים ומלאי חיים. בחרו שטיח צבעוני והניחו אותו במרכז החדר, כך שיראו אותו והוא יהיה חלק בלתי נפרד מכלל הבית. שטיח אחד גדול יראה נפלא ויספק המון חום וצבעוניות למרחב.

אז אם אתם רוצים לעצב את הסלון שלכם בצבעוניות וחמימות ביתית – כדאי לקבל השראה מקטלוגים ואתרים של מעצבי פנים, רק כדי לראות איך אתם יכולים לעצב את הסלון באמצעות אקססוריז צבעוניים המתאימים למרחב הביתי שלכם.

נגישות