השכרת רכב לטווח ארוך – האם זה כדאי?

רוצים לשכור רכב לטווח ארוך ועדיין מתלבטים? במאמר הבא נסביר באילו מקרים תצטרכו לשכור רכב לטווח ארוך ולמה כדאי לכם לעשות את זה.

השכרת רכב לטווח ארוך – למה אתם צריכים את זה?

האמת היא שיש מגוון סיבות טובות שבגינן תצטרכו שירות של השכרת רכב לזמן ממושך. נתחיל בזה שהשירות הזה יתאים לכם בין אם אתם אנשים פרטיים או חברה. כחברה אתם תצטרכו את השירות במידה ולא תרצו לקחת שירות של ליסינג תפעולי ולהתחייב לשלוש שנים. בנוסף, יתכן ותצטרכו להעביר עובד שלכם למקום עבודה אחר ולזמן בלתי קצוב ותרצו לספק לו רכב שישרת אותו בתקופה הזו.

כאדם פרטי אתם תרצו לשכור רכב במגוון רחב של מקרים, בין השאר אם אתם צריכים לבצע נסיעות ארוכות או יום בכיף ולא רוצים להשאיר את בני המשפחה שלכם עם רכב אחד. בנוסף, יש כאלה שפשוט מעדיפים לשכור רכב לטווח ארוך ולא להיכנס להוצאות גדולות או להתחייב לסכומים שהם לא יכולים לעמוד בהם, בדיוק עבורם נועד השירות הזה.

השכרת רכב במחיר אטרקטיבי

האמת היא שאם תרצו לרכוש את הרכבים המאובזרים שחברות ההשכרה מספקות במסגרת השירות, תצטרכו להוציא לא מעט כסף מהכיס. עם זאת, את אותם הרכבים בדיוק תוכלו לשכור בסכום נמוך הרבה יותר ובחלוקה לתשלומים פר חודש. אגב, חברות השכרת הרכבים אוהבות לקוחות שלוקחים את השירות לטווח ארוך, כך שסביר להניח שפר חודש העלות תהיה גם נמוכה יותר.

חוסכים את ההוצאות על הרכב

כשאתם רוכשים רכב אתם צריכים להתמודד עם הוצאות שוטפות לא נמוכות בכלל, כמו הטסט השנתי, הביטוחים והטיפולים השונים. לעומת זאת, כשאתם שוכרים רכב מחברה כל ההוצאות הללו מגולמות כבר במחיר של העסקה וברוב המוחלט של המקרים ההוצאות הללו יהיו שקופות עבורכם ולא תצטרכו לשאת בהן. בנוסף, אתם לא צריכים לשאת בירידת הערך של הרכב.

לא נפגעים מירידת הערך של הרכב

אולי לא ידעתם, אך כשאתם רוכשים רכב ומעלים אותו על הכביש, מיד אתם מפסידים משהו כמו 20% מהערך שלו. כשרוכשים רכב חדש בסכום של 100,000 ₪ ומעלה, אתם ודאי מבינים שמדובר בהפסד גדול במיוחד. לעומת זאת, כשאתם שוכרים רכב מחברה את לא צריכים לשאת בירידת הערך ובכל העסקה הופכת למשתלמת הרבה יותר.

נהנים מרכבים חסכוניים

חברות השכרת רכב מחזיקות אך ורק רכבים חסכוניים שעלות האחזקה שלהם היא נמוכה במיוחד. לכן, כשאתם שוכרים רכב מחברה אתם יכולים להיות בטוחים שהוצאות הדלק יהיו נמוכות יותר מכיוון שאם נוסעים על רכב חסכוני. בנוסף, החברות הללו מחזיקות רכבים בטיחותיים מאד, מה שאומר שאתם יכולים ליהנות מנסיעה בטוחה כל העת.

יש למי לפנות בעת הצורך

כשאתם שוכרים רכב מחברה אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שיש לכם אמא ואבא ויש לכם למי לפנות בשעת הצורך. זה אומר שחברת השכרת הרכב זמינה עבורכם כל הזמן ובמידה ויש לכם תקלה אתם יכולים ליצור עם המוקד שלה קשר ויספקו לכם אפילו שרותי גרירה. בנוסף, במידה ויש תקלה ברכב חברת ההשכרה תישא בהוצאות הטיפול, זה כמובן יתרון משמעותי במיוחד עבורכם.

שורה תחתונה – זה משתלם

אם אתם שוכרים את הרכב לטווח ארוך של שנה ומעלה, אתם יכולים להיות בטוחים שזה ישתלם לכם יותר מאשר להחזיק את הרכב בעצמכם. אתם למעשה חוסכים בכל האלמנטים, זמן, כסף, אנרגיה על חיפוש רכב, נוסעים על רכב מפנק ונהנים למעשה מכל העולמות.

לסיכום

אם אתם עדיין מתלבטים האם לשכור רכב לטווח ארוך, אנחנו מניחים שקיבלתם את כל התשובות שיגרמו לכם ללכת על העסקה הזו.

נגישות