מחפשים הדפסת חוברות לעסקים? לעותקים יש בדיוק את השירות שאתם צריכים

באופן טבעי עסקים גדולים הם כאלו הזקוקים להדפסה של הרבה דפים. נכון אנחנו חיים בעידן דיגיטלי מתמיד, אבל נראה כי הצורך בהדפסה איכותית עדיין לא נגמר וזה לחלוטין מתחדד כשמסתכלים על חברות ועסקים מסוגים שונים. לכל עסק שמחזיק משרד כיום יש גם מדפסת לרוב וזה מצוין בשביל מסמכים בודדים שצריך להדפיס פה ושם, אבל מה קורה כשצריך ללכת על כמות גדולה, איכות הדפסה יוצאת מן הכלל ומוצר מוגבר של חוברת מודפסת עם כריכה? אין ספק שבמקרים הללו חשוב לעבוד עם מי שמציע שירותים כאלו ויודע לתת שירות מעולה, ובדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להכיר לכם עסק כזה עכשיו. מדובר על אחד מבתי הדפוס פורצי הדרך של השנים האחרונות שנקרא ״עותקים״ והנה כל מה שאתם צריכים לדעת עליו.

שירות הדפסת חוברות לעסקים – עותקים

אז קודם כל צריך להבין כי הדפסת חוברות לעסקים ישירות מהאתר זה רק שירות אחד שחברת עותקים מספקת. מדובר על אחד מבתי הדפוס המובילים של השנים הארוכות שרק מגדיל את היצע השירותים והמוצרים שלו עם הזמן. אנשים פרטיים או סטודנטים יכולים להיעזר בחוברות ובכריכה של קבצים, ניתן לרכוש מתנות מדליקות עם הדפסה והקדשה אישית, והכל דרך ממשק נוח שאתר שמאפשר לכל אחד לעצב בעצמו את המוצר שמתאים לו ממש בקלות. מעבר לכך, עותקים מציע גם מגוון רחב של שירותי הדפסת חוברות ומסמכים לעסקים. מדובר על הדפסה מקצועית ללא פשרות באיכות גבוה עם אפשרויות שילוח מהירות במיוחד.

איך עובד התהליך?

אז כמובן שכמו שאר משתמשי האתר, גם עסקים יכולים להיכנס לממשק הנוח באתר ולעצב בעצמם את החוברות. עם זאת, משום שהרבה פעמים מדובר בעסקים שמכוונים לרמה המקצועית הגבוהה ביותר, בהחלט ניתן להסתייע במעצבים המקצועיים של עותקים. תהליך האפיון יעשה בצמוד אליכם וכך ניתן יהיה להגיע לתוצאה סופית טובה מאוד.

 

 

לאיזו מטרה כדאי להדפיס חוברות?

זוהי בהחלט שאלה מצוינת והאמת היא שהדפסת חוברות לעסק תתאים בהרבה מאוד מקרים שונים. הרבה פעמים מדובר על חוברות הדרכה, הצעות מחיר חשובות, פרויקטים ומכרזים שניגשים אליהם ועוד. למעשה, בכל פעם שאתם זקוקים להצגה של מידע רב באופן פיזי, האפשרות של הדפסת חוברת היא אפשרות טובה וכדאית.

אפשרויות השילוח

בהחלט חשוב לדבר על אפשרויות השילוח. קודם כל צריך להבין כי מדובר על עסק שנמצא אומנם בבאר שבע באופן פיזי, אך כזה המספק מוצרים ללקוחות בכל רחבי הארץ. כלומר, ניתן להזמין הכול לכל נקודה שהיא בארץ והמחירים הם ממש נוחים. אפשר בהחלט להיכנס ולהתעדכן באפשרויות השילוח השונות, אך ככלל שווה לדעת שעל פי תקנון האתר, כל הזמנה בסכום מעל ל-300 שקלים תזכה אתכם במשלוח חינם עד העסק. אצל עסקים הרבה פעמים ההזמנה היא הזמנה גדולה כך שזה לגמרי משתלם. כדאי להיכנס לתקנון האתר ולברר פרטים נוספים, אך בגדול תוכלו לקבל את המשלוח בקלות, במהירות ובמחירים ממש זולים.

אל תתפשרו על איכות ההדפסה שלכם

בשורה התחתונה, השירות של עותקים סוגר לכם את כל הפינות. אתם לא צריכים להתעסק בהדפסה אצלכם, מקבלים מוצר איכותי עם הדפסה יוצאת מן הכלל וכריכה מקצועית, חוסכים כסף ומקבלים את כל ההדפסות עד אליכם.

שווה להיכנס לאתר, להתרשם מאפשרויות ההדפסה השונות ומסוגי החוברות שתוכלו להזמין וזהו בהחלט ספק חוברות והדפסות שכדאי לכל עסק להכיר ולזכור ברגעים הרבים הללו. שיהיה בהצלחה!

נגישות