ה-מקום לעסקת רכב משתלמת – הכירו את טרייד מוביל

לאורך השנים, אנשים רוכשים בדרך כלל כמה רכבים. במקביל, את הרכב הישן צריך למכור. פעילות זו וגם זו, שוברות את שגרת היום יום ומחייבות השקעת לא מעט זמן. זמן זה בא על חשבון זמן העבודה והפנאי שלכם. זהו לעתים קרובות תהליך די מסורבל וממושך. אך יש לכך אלטרנטיבה מצוינת שמכונה טרייד אין. סביר להניח שכבר שמעתם מונח זה, אך האם כבר התנסיתם בכך? אז מה היא בעצם עסקת טרייד אין? ומדוע כדאי לכם לעשות עסקה כזו דווקא אצל טרייד מוביל?

עסקאות רכב – האם זה חייב להיות מסורבל?

נגלה לכם כבר מההתחלה שהתשובה לשאלה זו שלילית. באמצעות עסקת טרייד אין, תוכלו גם למכור את הרכב הישן שלכם וגם לרכוש רכב חדש ומשובח, במהירות ובפשטות. זהו כפי הנראה, ההליך הפשוט ביותר שעומד לרשותכם, של ביצוע שני הדברים החיוניים האלה. באמצעות חברת הטרייד אין המובילה טרייד מוביל, גם תדעו שאתם עושים זאת אצל גורם אמין ומקצועי. כמו כן, כך תקבלו את התנאים הטובים ביותר בעסקה כזו ואפשרויות מגוונות לבחירתכם. אז מה היא עסקת טרייד אין?

הטרייד אין פותר לכם את האתגרים

עסקת טרייד אין היא עסקה למכירת ורכישת רכב, אשר בנויה באופן שנותן מענה לסיבוך שלרוב כרוך בפעילויות אלה. זאת, באמצעות התהליך הפשוט הבא:

 

 

  1. אתם פונים לחברת טרייד אין טובה.
  2. אתם מוכרים לחברה את הרכב הישן שלכם.
  3. אתם רוכשים ממנה רכב חדש לבחירתם.

כל זה נעשה באותו היום ומול גורם אחד (כאמור, חברת הטרייד אין). כמה זה עולה? המחיר הוא ההפרש, שבין המחיר שהחברה מציעה לכם על רכבכם הישן, לבין מחיר הרכב החדש שאתם רוכשים ממנה. זה עד כדי כך פשוט! לא צריך לפרסם את הרכב הישן. לא צריך לדבר שוב ושוב עם מתעניינים אשר שואלים את אותן השאלות ולא חוזרים אליכם, לא צריך לבזבז זמן על הליכים כגון העברת בעלות לרכב החדש ועוד. ויש לשיטה זו יתרונות נוספים. בין השאר, לא תיקלעו למצב שבו מכרתם את הרכב הישן, אך עדיין לא רכשתם את החדש. כלומר, יהיה לרשותכם תמיד רכב זמין, באופן רצוף.

הכירו את טרייד מוביל

אם אתם מחפשים עסקת רכב משתלמת, המקום הטוב ביותר למטרה זו היא חברת טרייד מוביל. זו היא חברת הטרייד אין הרשמית של כמה וכמה יבואני רכב, מהמובילים בישראל. ואם זה לא מספיק, הנה עוד כמה סיבות טובות לבצע עסקת טרייד אין דווקא שם:

  • מבחר מעולה – טרייד מוביל מציעה מגוון רכבים עצום. זאת, כולל רכבים חדשים לצד רכבים מבעלות קודמת (גם פרטית), רכבי 0 ק"מ, רכבי שטח ורכבי יוקרה.
  • רכבים מצוינים – רכשו מחברה אמינה ובראש שקט. כל הרכבים שטרייד מוביל מציעה, עוברים אצלה תהליך של בדיקות והשבחה, בקפדנות ובסטנדרטים גבוהים.
  • תנאי מימון מעולים – טרייד מוביל מציעה גם מימון, עד 100%.
  • אחריות לבחירתכם – לא כל גורם שמציע עסקת טרייד אין, מציע גם אחריות לרכב הנרכש. אצל טרייד מוביל לא רק תקבלו אחריות, אלא גם תוכלו לבחור מבין מגוון אפשרויות, כולל אחריות בסיסית ואחריות פרימיום.
  • הטבות ייחודיות – החברה מציעה גם הטבות מיוחדות עבור לקוחותיה, במסלולי ביטוח החובה והמקיף.

לסיכום

אם אתם מחפשים להחליף את רכבכם הישן ברכב חדש וטוב וגם לעשות זאת בצורה הנוחה, הזריזה והמשתלמת ביותר, כדאי לכם לזכור שני דברים: השיטה לכך היא עסקת טרייד אין וה-מקום למטרה זו, היא חברת טרייד מוביל.

נגישות