מבצעי סוף עונה או בכלל בסייל: מתי הכי חכם לקנות בגדי קיץ?

צרכנות נבונה הפכה לאחד הנושאים המדוברים ביותר, וזאת כחלק מהבנה של רבים כי ההוצאה בעבור ביגוד היא הוצאה שלא פעם הופכת למשמעותית וכבדה מאוד לחשבון העו"ש. מאחר ומדינת ישראל היא מדינה חמה ברוב ימות השנה, רבות מהחנויות מתחילות להציע את קולקציות הקיץ החל מחודש יוני, כאשר טווח המחירים משתנה בהתאם למלאי הקיים כמו גם חומרי הגלם בהם משתמשים לטובת יצירת הקולקציה. פערי המחירים בין החנויות יכול להגיע לעשרות אחוזים, ועל כן רגע לפני שאתם ממהרים לגהץ את האשראי, להלן מספר טיפים שיסייעו לכם לבצע רכישה של בגדי קיץ במחיר נגיש:

ימי המבצעים הגדולים בספטמבר

לקראת אמצע חודש אוגוסט ותחילת ספטמבר מתחילות החנויות כאן בישראל להציע מחירים נוחים לטובת רכישה של בגדי קיץ. מדובר בתקופה הידועה בתור תקופה עמוסה בקניות מאחר וחודש ספטמבר הוא החודש שבו הילדים חוזרים למסגרות אבל גם תקופת חגי תשרי. רצוי לעקוב אחר סקירות עדכניות באתרי החדשות והאופנה לטובת ביצוע רכישה של בגדי קיץ.

מבצעי סוף עונה או בכלל בסייל: מתי הכי חכם לקנות בגדי קיץ?

הנחות מועדון

הכי חכם לקנות בגדי קיץ כאשר יש לכם חבר מועדון. חברי מועדון יכולים לקבל הנחות בלעדיות בעבור רכישה של בגדי קיץ חדשים אבל גם הנחות מפליגות כמו גם מבצעים בלעדיים שיחסכו לכם כסף כמו גם יעניקו לכם את האפשרות להימנע מרכישה יקרה של ביגוד לקיץ. חלק מהחנויות מתנות את הרישום בתשלום כספי נמוך ואילו אחרות מאפשרות להצטרף בחינם ועל כן מדובר בהזדמנות מצוינת ליצור תמהיל רכישה חסכוני.

מבצעי סוף השנה

מבצעי סוף השנה מתחילים בחודש נובמבר ונמשכים עד לחודש ינואר. מדובר בתקופה הקרה אולם חנויות רבות בארץ כמו גם בעולם מעדיפות להיפטר ממלאי קיץ ועל כן מציעות הנחות עמוקות של עד 70 אחוז. רצוי בהחלט לנצל את התקופה הקרה לטובת התארגנות לתקופת הקיץ, וזאת ע"י מימוש המבצעים כמו גם בדיקה לגבי עודפים שנמצאים בחנויות האונליין ומוצעים במסגרת הצעות מחיר מעולות.

לסיכום, התעדכנות בימי המבצעים הגדולים של ספטמבר כמו גם סוף השנה לצד מימוש של הנחות מועדון יכול לסייע לכם להוזיל באופן משמעותי את העלות של סל הקניות כמו גם להתחדש לקראת הקיץ. שימו לב כי גם באתרי האונליין לא נשארים אדישים ומציעים קולקציות קיץ כבר מחודש מרץ, במחירים אטרקטיביים. העדיפו להמתין עם הרכישה עד לימי מבצעים כמו גם הצטרפו לקבוצות ברשתות החברתיות המעניקות לכם גם הטבות בלעדיות וגם יכולת לבצע רכישה של פריטים ביחד עם הקבוצה, בעלות כספית נוחה. בכך, תוכלו להיות צרכנים חמים שאומנם רוצים להתחדש אבל לא מוכנים לשלם את המחיר המלא בעבור בגד שאותו אפשר יהיה לרכוש  במחיר מוזל הרבה יותר, בפרק זמן של מספר ימים או שבועות.

נגישות