עסקת חבילה: האבזרים שחייבים להיות למעשנים

כל מעשן צריך אביזרי עישון, גם משום שהם הופכים את החוויה ליותר נוחה ונקייה, וגם כי הם פשוט שימושיים וכיפיים. יש כמה אביזרים פופולריים במיוחד, שכל מעשן צריך אותם בתיק בשלוף – ואנחנו כאן כדי לפרט מה כל אחד צריך, מה הכי מגניב ואיפה תמצאו את האביזרים הכי שווים (ואפילו עם משלוח עד הבית). אז אילו אביזרים אתם צריכים אתכם תמיד? הינה הרשימה המלאה!

למה צריך בכלל אביזרים?

היום יש מגוון רחב של חומרים לעישון, בין אם מדובר בטבק או בתוצרים של קנאביס, ולכל אחד אופן שימוש שונה. בשביל זה צריך אביזר לקיצוץ וגריסה של החומר, תלוי בצורה המקורית של החומר או בצורך של המעשן. יש כמה אביזרים שחשוב להכיר, ואנחנו נפרט עליהם כאן:

גריינדר

גריינדר הוא מכשיר לקיצוץ של קנאביס (יש שמכנים את הפעולה לגריינדר, ולאחר מכן מתקבלת תערובת שמכונה קססה), כדי להכניס את החומר למכשירי העישון או לנייר הגלגול. הגריינדר יעזור לכם לקבל חומר קצוץ היטב, שלא יתקע במכשירי העישון שלכם, ומצד שני יעזור לכם לשמור על הניקיון ועל הסדר, וימנע מכם מלבזבז חומר יקר.

נייר גלגול

נייר גלגול מיועד לגלגל חומרים לצורך יצירת סיגריה לעישון. אפשר לגלגל טבק או קססה אחרת, ולאחר מכן אפשר להדביק את נייר הגלגול באמצעות מכונת גלגול או באופן ידני. מדובר בפריט מאוד מבוקש, משום שהוא זול משמעותית מרכישה של סיגריות ומאפשר גם גיוון ובחירה נוחה יותר של החומר.

קייס לטבק

טבק יכול להתפזר בקלות, ולגרום לבזבוז של כסף ושל חומר, וגם פשוט לכלכך לכם את התיק. קייס לטבק ימנע את כל זה, ויעזור לכם לשמור על הסדר ועל החומר היקר שלכם. מתוך הקייס לטבק אפשר לשלוף את החומר בקלות, לגלגל אותו כפי שתרצו ולעשן בנוחות.

עסקת חבילה: האבזרים שחייבים להיות למעשנים

קליפרים

כל מעשן צריך קליפר בשלוף, כדי להדליק סיגריה או כל חומר אחר שירצה לעשן. מדובר באביזר נוח שאפשר לשים בכל כיס או תיק, ותמיד טוב שיש אותו בשלוף. אפשר להשיג קליפרים בעיצובים שונים, בגדלים שונים, עם צבעים או בדוגמאות שונות לחוויה כיפית יותר.

פילטרים

אם אתם מגלגלים, המוצר הבא שאתם צריכים חוץ מניירות גלגול וקליפרים זה פילטרים. הפילטר יאפשר לכם להדליק את הסיגריה או הגלגול ולהכניס לפה, ולעשן את החומר בנוחות. בעצם אי אפשר לעשן בלי זה ולכן זה מוצר חובה.

מכונת גלגול

מכונת גלגול היא לא חובה, אבל היא תאפשר לכם לגלגל בזמן קצר וללא התעסקות ידנית. זה גם ימנע מכם לעשות טעויות שיגרמו לבזבוז החומר שלכם, ובעצם תעזור לכם לתקתק עניינים בכל זמן שבו אתם רוצים לעשן. אפשר לבחור את הגודל המתאים לצורך נוחות, וכזו שנכנסת בקלות בכיס. היא גם תעזור לכם לגלגל סיגריות קצת יותר אסתטיות, אם זה משנה לכם.

סיכום

אביזרי גלגול יכולים להיות שימושיים מאוד, וכדאי להתאבזר בכל אביזר שיש לכם צורך בו. הם יהפכו את החוויה לנעימה יותר, יאפשר לכם להכין את החומר לעישון במהירות ויעזרו לכם להימנע מבזבוז חומר מיותר.

נגישות