מנצלים את הבינג' להתפתחות אישית ומקצועית: כל הסיבות להוסיף את התכנים של סקרינז לרשימת הצפייה

בינג' הפך לחלק בלתי נפרד מהתרבות המודרנית, ועדות חכך ניתן למצוא בשינוי בהרגלי הצפייה של הישראלים אשר מגיעים לידי ביטוי גם בטבלאות הרייטינג. אם עד לפני מספר שנים התרגלתנו לצפות בתכנים באופן נקודתי ולהמתין עד לעלייה של תוכן חדש, כיום באמצעות ענקיות תוכן ניתן לצאת לחגיגת בינג' אשר נועדה לא רק להעביר את הזמן, אלא אפילו להעשיר את הידע ולנצל את הזמן הפנוי להתפתחות אישית ומקצועית. אחד מפלטפורמות התוכן המובילות והחדשניות ביותר בתחום הזה היא סקרינז, כאשר בסקירה הזו נציג לכם את כל הסיבות מדוע כדאי גם לכם להצטרף.

הרצאות וקורסים אונליין – מבלי לצאת מהבית

התפתחות אישית ומקצועית מבוססת בין היתר על היכולת להעמיק את הידע. אם התרגלתם לצרוך תוכן באמצעות ספרים, כעת אפשר לעבוד לשלב הבא ולצפות דרך האתר סקרינז במגוון עצום של הרצאות, קורסים וכן כיתות אמן, מבלי לצאת מהבית. למעשה, כל מה שצריך לעשות הוא להירשם לאתר, לשלם את דמי המנוי ולקבל גישה למאות תכנים עדכניים ומרתקים אשר מתעדכנים כל הזמן על ידי מיטב המרצים בתחום. עם למעלה מ-2,000 שעות של תוכן תוכלו לא רק להעמיק את הידע שלכם, אלא גם לקבל תובנות שאותן ניתן יהיה ליישם בחיי היום יום.

נבחרת מרצים מרשימה

אחד מהיתרונות הבולטים של הפלטפורמה הזו נובע בין היתר בשל נבחרת מרצים מרשימה אשר מורכבת ממרצים ומרצות מובילים ומוערכים בתחומם. בין המרצים ניתן למנות בין היתר את יהודית כ"ץ, רוני קובן, רמי לוי, ניסים אמון, ד"ר חיים שפירא, פרופסור יורם יובל ועוד. מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם להיחשף לתכנים אשר אותם מעבירים מרצים אשר זוכים להערכה רבה, כאשר היתרון נובע הן בשל הזמינות הגבוהה והן בשל היכולת להרחיב את התודעה במסגרת של השתתפות פעילה המתרחשת בזמן שידורים חיים של הרצאות.

 

 

 

גישה מכל מכשיר

אם אתם רוצים לנצל את הזמן הפנוי שלכם לטובת בינג' איכותי, החדשות הטובות הן שאתם לא צריכים להישאר בבית אלא לצפות בתכנים מכל מקום – החל מהמכשיר הנייד ועד לטאבלט. הפלטפורמה של סקרינז היא פלטפורמה חדשנית אשר מתמקדת במתן של חווית צפייה מושלמת בעבור כל צופה, הן בשל איכות שידור מעולה כמו גם סאונד אשר מהווה הזדמנות מעולה ליצירה של מענה אשר במסגרתו תוכלו להשקיע את הזמן שלכם בחוכמה, ולקבל בתמורה שפע של תכנים אשר יכולים להתאים לכל שלב – החל מיום חופש בעבודה ועד לחופשה משפחתית.

השתתפות פעילה

מעבר לקורסים ולהרצאות מוקלטות מראש, תוכלו לקחת חלק גם בקורסים כמו גם כיתות אמן המתקיימות באופן קבוע ובשידור חי. כצופים אתם יכולים לקחת חלק פעיל ואף לראות מה נמצא איתכם בהרצאה, כאשר בכל הרצאה נפתחת גם תיבת שאלות שדרכה תוכלו לקבל מענה לשאלות שעולות לכם במהלך הצפייה, ובכך לא רק להעשיר את הידע אלא לנצל את הפלטפורמה החדשנית הזו לטובת הצטרפות לקהילה המונה אלפי מנויים.

לסיכום

סקרינז היא פלטפורמה חדשנית וראשונה מסוגה בישראל, כמו גם בעולם. מדובר בפלטפורמת תוכן אשר דרכה תוכלו לא רק להתפתח באופן מקצועי ואישי, אלא גם להצטרף לקהילה שלוקחת חלק פעיל בהרצאות כמו גם קורסים של מיטב המרצים. בכך, ניתן יהיה להוביל ליצירה של מענה אשר במסגרתו תוכלו להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה באמצעות רכישה של מנוי, כל זאת מתוך מטרה להפוך את חווית הבינג' למעשירה יותר מאי פעם.

נגישות