נוסעים לאמריקה: עכשיו מוציאים ויזה לארה"ב בליווי מומחים

לא חסרות סיבות לרצות להגיע לארה"ב, אם לטובת ביקור ואם לטובת עבודה. עם זאת, אין לטעות שהדרך לשם כה פשוטה, וזאת כי כל עוד אין לכם דרכון אמריקאי, גרין קארד (תעודת תושב קבע), או דרכון אירופאי, גם אתם נדרשים להוציא ויזה. כידוע ויזה היא אשרת כניסה לארה"ב ולעומת מגוון מוקדים אחרים, כלל לא קל לקבל אותה. אז אם גם אתם מבקשים להוציא ויזה לארה"ב, מוזמנים להבין כיצד ניתן להשלים את המשימה על הצד הטוב ביותר. ללא בעיות ולצד ליווי צמוד ויעיל.

שלבים בתהליך הוצאת ויזה

תהליך הוצאת ויזה באפן עצמאי הוא תהליך שכרוך בכמה שבועות, כך שאין זה חכם להיזכר למלא פרטים ברגע האחרון, בטח אם בוחרים להתנהל לבד. עוד נחדד שיש צורך למלא טופס מייגע שכולל למעלה מ-200 שדות חובה (כולם באנגלית תקינה) וכמובן שגם יש צורך לעבור ריאיון שבו יש להשכיל לדעת מה לומר וכיצד. אל הריאיון יש להגיע מוכנים עם טופס, עם תמונות פספורט ועם שני אישורים – אישור הזמנה ריאיון ואישור תשלום. נשמע כמו לא מעט שלבים שעלולים להתפקשש? מוזמנים להכיר את אתר Liberty usa, אתר שמציע עזרה ממוקדת ויעילה. באמצעות סיוע מקצועי שחברה מציעה זוכים להימנע ממכשולים, לקצר הליכים ובעיקר להשיג את סוג הוויזה הרצויה, וגם זוהי סוגיה שמצריכה ייעוץ מקצועי מקדים, בהתאם לשורה של שיקולים אישיים.

 

 

איזו ויזה נחוצה ומה עושים כאשר הצורך דחוף?

אחד מהשלבים היותר מאתגרים בדרך להוצאת ויזה לארה"ב, נוגע לצורך להבין איזו ויזה נחוצה, וזאת כי בכול הנוגע לארה"ב, יש לא מעט סוגים. מכאן שאם רוצים לטוס לטובת חופשה, יש לבחור בין ויזה מסוגB1  לבין ויזה מסוג B2. אם חושבים על ויזת עבודה או על ויזת סטודנט, הרי שבנקודה הזו הדברים מתחילים להיות יותר מורכבים. כמו כן, אם מדובר בהוצאת ויזה עבור ילד, או אם מדובר בהוצאת ויזה לארה"ב באופן דחוף, הרי שהסיפור יותר מורכב. כך למשל אם נדרשים להוציא ויזה לארה"ב לטובת ביקור רפואי של בן משפחה, אם מבקשים להוציא ויזה דחופה כדי להתחיל את שנת הלימודים בארה"ב בזמן או אם מבקשים לאייש תפקיד רצוי שבדיוק התפנה, הרי שעומדים מול משימה מורכבת. אי לכך כה טוב לדעת שאינכם לבד ושכן קיים סיוע מקצועי.

כולל מקרים מורכבים

באמצעות השירות שתמצאו באתר של Liberty usa תקבלו סיוע משלים וחשוב. השירות מסייע לאינספור ישראלים להשיג ויזה לארה"ב מהסוג הנחוץ ובזמן הרצוי, וזאת גם אם מדובר במקרה מורכב. בין היתר החברה מסייעת ללקוחות להקדים תורים שנקבעו לתאריך יחסית רחוק, מסייעת למלא אם הטופס DS160 שמורכב מעשרות סעיפים, מסייעת להבין איזה סוג של ויזה נחוצה, מסייעת להשיג וויזה דחופה, מלווה תהליכים שבהם נדרשים לחדש ויזה ואף מעניקה מגוון שירותים משלימים.

מענה מקצועי וממוקד ויזה לארה"ב

מבקשים להנפיק תעודת לידה אמריקאית, להוציא מספר סושיאל סקיורטי אמריקאי, לחדש דרכון אמריקאי בישראל, לברר לגבי פטור מוויזה לישראלים וכדומה? Liberty usa כאן עבורכם. מצוידת במיטב הידע הנדרש ובמגוון שיטות יעילות על מנת לסייע להשלים את המשימה הרצויה בדרך הנוחה והמהירה ביותר. אז בין אם יש לכם צורך מורכב, ובין אם פשוט מבקשים לדעת שמתנהלים כנדרש, ללא טעויות קטנות שיגרמו לקבל תשובה שלילית מטעם השגרירות, טוב לדעת שקיים מענה מקצועי שסוגר עבורכם את הפינה על הצד הטוב ביותר.

נגישות