רף חדש של יוקרה: הכירו את מלון אלמא בזכרון יעקב

חופשה איכותית מתחילה קודם כל במקום איכותי לישון בו. אם אתם מעוניינים לבלות בחופשה שלכם באזור הכרמל וזכרון יעקב, המקום המתאים לישון בו הוא מלון אלמא. אם במקרה עוד לא שמעתם על המלון הזה, אנחנו כאן כדי לספר על חווית אירוח ייחודית שלא תוכלו לקבל בשום מקום אחר בארץ. אחרי שתקראו את זה, יהיה לכם ברור איפה אתם הולכים לישון בחופשה הזו.

מלון לחופשה

כאשר אנחנו מחפשים מלון מתאים לחופשה שלנו, יש מספר דרישות שאנחנו צריכים לבדוק שהמלון מקיים. הדבר הראשון הוא כמובן המיקום של המלון, ועלינו לוודא שהוא נמצא בסמוך לאתרים שבהם אנחנו רוצים לבקר. יחד עם זאת, חשוב גם לוודא שהמלון שוכן בסביבה שקטה, כדי שלפחות במהלך החופשה שלנו נוכל להיות מנותקים מהשגרה היומיומית הלוחצת ולהיות מחוברים לעצמנו.

זכרון יעקב

המושבה זכרון יעקב היא אחד היישובים הוותיקים ביותר בארץ, ולמעשה היא נוסדה הרבה לפני שהמדינה בכלל קמה. השם של המושבה הוא הנצחה לזכרו של אביו של הברון רוטשילד, הנדיב הגדול שבנה חלקים גדולים מהארץ. הנדיב תרם כספים רבים כדי להקים את זכרון יעקב, ובעת הקמת המושבה הוא אף תרם כסף לבניית בית כנסת שעומד עד היום.

בתור יעד לחופשה זכרון יעקב היא מקום נהדר, והיא מאפשרת לכם להנות מיקבים, טבע, היסטוריה, אדריכלות, אומנות ועוד. כל אותם דברים יכולים למלא לכם כמה ימים, אבל בשביל זה, כדאי שלפחות את הלינה שלכם תקבעו מראש במלון אלמא.

 

 

מלון אלמא

מלון אלמא הוא מלון בוטיק בזכרון יעקב. המלון שוכן באחד המבנים הייחודים ביותר באזור, ולמעשה בישראל כולה. המבנה של המלון היה בעבר בית מרגוע, ומעט לפני הריסה מוחלטת שלו היו מי שהבינו את הפוטנציאל האדיר שיש למבנה הזה והחליטו לפתוח בו את מלון עלמא. המבנה של המלון מהווה מונומנט אדריכלי מרשים, והוא אף זיכה את האדריכל שבנה אותו בפרס ישראל.

סוויטות מפנקות

האירוח במלון הוא על בסיס סוויטות, כאשר במלון יש מספר רמות של סוויטות כדי להתאים לכל אורח את מה שחשוב לו. חלק מהסוויטות מגיעות יחד עם מרפסת, ויש גם סוויטות שבהן תוכלו להנות מנוף עוצר נשימה אל הים התיכון. דבר ייחודי נוסף שלא קיים בהרבה מקומות אחרים הוא סוויטה ליחיד, עבור מי שרוצה לשהות לבד במלון, וסוויטה שמונגשת גם לבעלי מוגבלויות.

בריאות וכושר

עוד לפני שנספר לכם על כל ההופעות המיוחדות שמהן תוכלו להנות במהלך החופשה שלכם, כבר מראש כדאי שתדעו שבאלמא יש לכם את כל האפשרויות לשמור על הכושר והבריאות שלכם במהלך החופשה. במלון ישנה בריכה שחייה איכותית שפתוחה לטובת האורחים במשך כל היום.

חדר הכושר של המלון מאובזר היטב, ויחד עם יעזרו לכם לשמור על עצמכם במהלך החופשה. בנוסף, באזור זכרון יעקב תוכלו לצאת לרכיבות אופני בשבילים בשטח, או סתם לצאת לריצת בוקר מרענן בכרמל הירוק.

חופשה ואומנות

קונספט ייחודי שקיים כנראה רק באלמא הוא חופשה בשילוב אומנות. במלון יש מספר אולמות שמתאימים במיוחד למופעי שירה, סטנדאפ ואומנות מסוגים שונים. חלק מחבילות החופשה באלמא כוללו תגם הופעה של אומן אהוב, מה שכמובן הופך את החופשה שלכם למיוחדת עוד יותר יותר. ההופעות הללו הן הופעות אינטימיות שלא קיימות מחוץ לאלמא.

לסיכום

אם אתם מחפשים מקום לחופשה בזכרון יעקב, אלמא הוא בדיוק המקום שיענה על הדרישות שלכם. אחרי חופשה באלמא יחד עם אומן אהוב, אתם יכולים להיות בטוחים שלא תתחרטו.

נגישות